Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon szép...

Szerintetek is nagyon szép lett Gabi a "gabifrizurai" youtubeos lány?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem egy régebbi videóját, és a legújabbat. Hatalmas a különbség. Amikor ezt az egészet kezdte, elég csúnyácska volt szegény, most viszont gyönyörű lett szerintem.

2014. aug. 13. 21:34
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
46%

Engem őszintén megijeszt ez a csaj... Még a youtuberek nevét sem tudja. Anna...szépségvilága? Összemixelte a két lány csatornájának a nevét. :D

Biztos vagyok benne, hogy a leveleket is mind ő maga írta. Minden egyes videója hazugságokra épül.

2014. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
46%

Nem tud helyesen írni, értelmesen beszélni ami azért 15 évesen elég gáz. Főleg ha azt nézzük hogy jó esetben 3 év múlva érettségizni fog. Ha így folytatja, akkor úgyis el fog tűnni a süllyesztőben.


Erről viszont eszembe jutott PlasticTinkerbell, ő is eléggé eltűnt a köztudatból. Lehet megvetni, de én speciel bírtam a videóit.

2014. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Pont tegnap kerestem rá, és láthatólag törölte a csatornáját, mert egy videója sincs már meg. Én nem vetlek meg, mivel én is kedveltem, olyan selymes, nyugtató hangja van. :D
2014. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
0%
Akkor jó, megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül :D A másik csatornáján két videó van, de azok elég régiek. Úgy látszik, hogy alábbhagyott a lelkesedése.
2014. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/channel/UCJAFpTY2fa_l8cnVIUDSSaQ

Noémi (PlasticTinkerbell) újrakezdte! Amúgy én is bírtam.

2014. aug. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
Szerintem is elég gáz, hogy mindenki a youtube által akar elismert és híres lenni. Amire azért valljunk be, vajmi kevés esély van rá.
2014. aug. 28. 10:58
 47/51 anonim ***** válasza:
Na, gyerekek, most már tuti, hogy ez a 'Kövesd Szilvi Ötletét' csaj csinálja ezt a sminkcucc-kéregetést... Móni az új élő videójában is elmondja, hogy a csaj azzal dicsekedett, hogy 80ezer ft-ot kapott ballagásra, ez alapján ismertem fel. Facebookon is megtaláltam... Ő is a youtube-ozással akar ismert lenni, szerintem semmi esélye nincs rá, 10 évesként viselkedik. -.-"
2014. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
48%
Végülis már elért valamit.... híres nem lett, de hírhedt az igen :D
2014. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Közben megnéztem az élő videót, hát kb. ugyanez a véleményem, mint ami elhangzott. Gáz, hogy még azóta is kéreget. Fájdalmasan ostoba ez a lány. Sírva röhögni kell rajta.
2014. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lett szép,megtanult sminkelni,és kinőiesedett.Nincs elszállva magától,kedves lány.Akit nagyon nem bírok,az Plaura99,nagyon nagyképű a lány.Follow Annát inkább ne is említsük,olyan szinten kiráz tőle a hideg,hogy csak na..A feliratkozói ilyen 10-12 évesek nagyrészt.
2014. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!