Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az egyik 29 éves meleg barátom...

Az egyik 29 éves meleg barátom azzal piszkál állandóan hogy undorító anyajegy van az arcomon és szedessem le. Szerintetek is le kéne szedetnem? Engem nem zavar de ő nagyon piszkál vele. Hetero/f

Figyelt kérdés
[link]
2016. okt. 4. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele. Illetve ha téged nem zavar, akkor kit érdekel, hogy más mit gondol?
2016. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Elég elbaszott egy "barát" lehet.
2016. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem sincs baj vele, ne engedd hogy egy ilyen elvegye az önbizalmadat! nem igazi barát az ilyen..
2016. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Azt hittem valami kidudorodó szőrös kelésről vagy fél arcot elfoglaló barna foltról van szó. Ez semennyire nem zavaró vagy csúnya.
2016. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csúnya egyáltalán az anyajegy.

Nem érzed gáznak, hogy kiraktad egy világnak az arcodat a netre? Még más nem mer kiírni semmit, htha abból is felismerik.

2016. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!