Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúfnak érzem magam és...

Nagyon csúfnak érzem magam és mondjuk az is vagyok és ti mit csináltok hogy szépek legyetek? 14L

Figyelt kérdés
Mostanában figyelem meg,hogy milyen csúf is vagyok én..Ti mit csináltok ez ellen?

2017. jan. 20. 14:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Remélem én is kinövöm..És mèg attól is félek,hogy pasim se lesz.Még senki sem mondta,hogy tetszek neki:(
2017. jan. 21. 11:47
 12/19 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, még bőven alakul a stílusod, minden! Nem kell félni:)
2017. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. jan. 21. 16:03
 14/19 anonim ***** válasza:
#7 vagyok. Nekem se csak a szemöldökömmel volt bajom, az egész arcomat csúnyának éreztem. Meg úgy egyáltalán, nem éreztem szépnek magam. Képeken ,,se voltam szép"; akárhogy próbáltam egy jó szelfit csinálni, nem sikerült, ha más fotózott le, még akkor se. Szóval nagyon csúnyának éreztem magam. Aztán nem tudom mi történt, de volt egy pont, amikor hirtelen rájöttem, hogy ,,hopp, nem is vagyok én olyan csúnya" (akkor sikeresen fel is tettem facebookra egy képet, ami most visszanézve már nem túl előnyös), és azóta valahogy ki vagyok békülve magammal, pedig közel se vagyok tökéletes. Csak mostanában kezdtem el sminkelni is (nem szemfesték, meg ilyenek, csak korrektor és szempillaspirál + még ugye a szemöldök), és már mondtam, hogy ez is ad egy kis önbizalmat. :)
2017. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nagyon széppen köszönöm..sokat segített az utolsó vàlaszadó.
2017. jan. 26. 19:02
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia :)

Hasonlóan éreztem mikor én is 14 voltam. Sokáig csak szenvedtem úgymond, aztán úgy gondoltam, hogy utánanézek pár dolognak, praktikának. :) Kiszedtem a szemöldököm (javaslom a kozmetikust inkább, minthogy magadnak csináld meg elsőre), elkezdtem sminkelni (nem kell sok, pattanásokra, esetleg szem alá egy kis korrektor, szempillaspirál), levágattam máshogy a hajam. Nézd meg, hogy melyik a legjobb része az alakodnak, pl ha vékony a derekad, vegyél passzos pólókat, deréktól lefelé bővülő szoknyát, tehát próbáld kiemelni azt, mi legjobban tetszik magadban, és az önbizalmad is nőni fog :) 17l

2017. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nagyon sokat segítettél.
2017. febr. 15. 17:28
 18/19 anonim ***** válasza:

Tuti lesz majd pasid! Nekem olyan 18 éves koromban volt először. A mostani barátomat ez meglepte, mert olyan jó nőnek tart, hogy tuti korábban volt, pedig nem.

Te is gyönyörű vagy, csak nem látod a saját szépséged. Hordj olyan cuccokat,ami boldoggá tesz. Vegyél kicsi apró kiegészítőket,amik tetszenek neked,szebbnek érzed magad tőle(pl hajdisz, nyaklánc) ,

2017. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm..hát remélem:)
2017. márc. 3. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!