Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jó, így a lányoknak...

Zsigmond696969696 kérdése:

Miért jó, így a lányoknak felöltözni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csak engem aggaszt, hogy a barátnőm nyárra, rövd szárú, magyarul picsagatyát akar felvenni, az utcára, koncert, tábor, mindenhová. Most elsősorban a lányokat kérdem. Lányok, miért jó, ha kikerázzátok magatokat ennyire? Második dolog, utána meg csodálkoztok, ha ledudálnak, meg ESETLEG letaperolnak? Értékelhető válaszokat várok 👇

#taperolás #picsagatya #nyáronpicsagatya #ledudálás
ápr. 8. 14:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy a Biblia is írja, ha bántja a szemed, szúrd ki.



Remélem érthetõ.

ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Én pl. 31 évesen mertem felvenni picsanadrágot, addig nem. Nem volt bátorságom. Viszont ekkora elértem azt az alakot, amit szerettem volna és csak kíváncsiságból vettem egy ilyen nadrágot.

Lehet benne az is, hogy ebben az elhízott társadalomban még jobban kiríjak, de ez most mellékes volt. A saját korlátaimat akartam veszegetni.


Engem már így 33 évesen van, hogy idegesít, ha megbámulnak, pedig csak egyszerű fehér nadrágot vettem fel pl. három napja fehér farmerdzsekivel, meg sportcipővel.

Nem kell ahhoz picsagatya, hogy megbámuljanak minket, elég ha csinos és jó alakú vagyok.

ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
24%
Mert élvezik, ha megbámulják őket. Más magyarázat nem nagyon van. Nőként sem vennék fel ilyet soha, nem is hordtam soha. Fantasztikus lehet leülni benne bárhova, minden mocsok az ember lábán köt ki, nyáron minden felület forró, plusz egy vagyon a fényvédő, pláne ha még lábra is kell pluszban.
ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
2-es. Igen, baraátnőmet is sokan azért szépnek tartják, és megakarom előzni, hogy bármi ilyesmi legyen.
ápr. 8. 15:05
 5/29 A kérdező kommentje:
1-es. Te igazán okos lehetsz, odaírtam a címbe, hogy ÉRTELMES választ várok.
ápr. 8. 15:06
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

#4

Figyelj, csak akkor tudod megelőzni, ha burkát húzol rá. Írtam, egy szimpla egyszerű fehér hosszú farmernadrág volt rajtam és majd kiesett a pasik szeme. Ezt nem tudod elkerülni.

ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
3-as a fényvédőben van valami, de szerintem van eltérés egy 13 éves lány, és egy 30 éves nő között. Nézd meg a 2-es válaszát.
ápr. 8. 15:08
 8/29 A kérdező kommentje:
6-os Hát sajnos nem, az a baj, hogy belénk, férfiakban van egy ilyen inger, hogy megnézni ezt meg azt, de azt szeretném, hogy ne tapizzás le, ha megnézik azt már leszarom inkább.
ápr. 8. 15:10
 9/29 anonim ***** válasza:
88%

#8

Ne az öltözködésébe akarj beleszólni, mert akkor ott lesz a kapcsolat vége. Inkább tanítsd meg, hogy hogyan védje meg magát fizikálisan és verbálisan is, mert nem leszel ott mindig mellette.

ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

Neked nem tetszik abban a barátnőd? Mert lehet te konzervatív felfogású vagy és neked ez már nem fér bele?

Mert ha ilyen vagy akkor érthető a kérdés.

De ha nem erről van szó, akkor fura,mert általában tetszik a pasiknak ha a csajuk szexi és megmutatja az alkatát.

Vagy az zavar, hogy megnézik és szexista megjegyzéseket tesznek rá?

ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!