Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jó, így a lányoknak...

Zsigmond696969696 kérdése:

Miért jó, így a lányoknak felöltözni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csak engem aggaszt, hogy a barátnőm nyárra, rövd szárú, magyarul picsagatyát akar felvenni, az utcára, koncert, tábor, mindenhová. Most elsősorban a lányokat kérdem. Lányok, miért jó, ha kikerázzátok magatokat ennyire? Második dolog, utána meg csodálkoztok, ha ledudálnak, meg ESETLEG letaperolnak? Értékelhető válaszokat várok 👇

#taperolás #picsagatya #nyáronpicsagatya #ledudálás
ápr. 8. 14:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

teljesen egyetertek veled.

ezen az oldalon sokan normalisnak veszik az ilyet. ezert le is leszek pontozva.😉

szerintem taszito ha egy lany mutogatja a testet, segget melleit.

Ribis. de nagyon.

a baratnod is tudhatna hogy ez ribis. de az o dolga, ha egy ribi akkor az is marad. a helyedben hagynam a csajt es keresnek egy normalisat.


vannak igenyeid egy csaj fele, es ez jo.👍 az itteniek meg azt is elneznek egy lanynak ha beallnanak prostinak

ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is mostanában elkezdet magamutogató/figyelmet vónzó ruhákat hordani. ami nekem sem tetszik..

ilyen például a haspóló, dekoltázs és mellek kilátszanak, leggings, nagyon rövid naci, és egyéb seggkiemelős öltözetek. na meg a sok smink.

ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
#21 #22 össze is tennéd te a két kezed már akkor is, ha lenne egy akármilyen barátnőd. akkor meg főleg összetennéd, ha csöcsös-popsis ruhákban járó bomba nő lenne.
ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
szerintem inkabb te tennéd össze a két kezed, öcskös
ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
"bátya", ha tényleg van barátnőd, fogadd meg a #21-es tanácsodat és sürgősen szakíts vele, hagy találjon magának egy normális férfit. a jó nőkhöz önbizalom kell. nem valók ők az ilyen kis nyomingereknek, mint te.
ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
az én szememben nem attol lesz egy nő, jó nő, hogy ribisen öltözködik. 😉
ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
kár, hogy még az égvilágon soha senkit nem érdekelt, hogy a te szemedben mitől lesz egy nő jó nő.
ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
mint ahogy minket se érdekel, hogy neked a prostis kirakommindenem nők jönnek be
ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Csak én tartom problémásnak, hogy a barátnő 13 éves, a kérdező magát meg "férfiként" definiálja? Keress egy korban hozzád illő nőt, a kislánynak meg hagyd, hadd legyen fiatal.
ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!