Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jó, így a lányoknak...

Zsigmond696969696 kérdése:

Miért jó, így a lányoknak felöltözni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csak engem aggaszt, hogy a barátnőm nyárra, rövd szárú, magyarul picsagatyát akar felvenni, az utcára, koncert, tábor, mindenhová. Most elsősorban a lányokat kérdem. Lányok, miért jó, ha kikerázzátok magatokat ennyire? Második dolog, utána meg csodálkoztok, ha ledudálnak, meg ESETLEG letaperolnak? Értékelhető válaszokat várok 👇

#taperolás #picsagatya #nyáronpicsagatya #ledudálás
ápr. 8. 14:48
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
9-es Jogos amit mondasz, köszi, hogy felhívtad a figyelmem rá!
ápr. 8. 15:15
 12/29 A kérdező kommentje:

10-es Az utolsó mondat a válaszom, "Vagy az zavar, hogy megnézik és szexista megjegyzéseket tesznek rá?"

+dehogynem, nagyon is tetszik hogyha csak ÉN vagyok ott és akkor vesz fel ilyet, hogyne tetszene.

ápr. 8. 15:17
 13/29 anonim ***** válasza:

#11

Szívesen. :)

ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
73%
Nézd, szerintem inkább büszkének kellene lenned, hogy ilyen vonzó csajod van, akire beindulnak. Tudom vannak bunkó beszólások, de ilyen a társadalom, tudni kell kezelni.
ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
14-es Büszke vagyok
ápr. 8. 15:29
 16/29 anonim ***** válasza:
75%

"Hát sajnos nem, az a baj, hogy belénk, férfiakban van egy ilyen inger, hogy megnézni ezt meg azt"


Mentegeted a tapizókat. Undorító vagy, hogy nem magadat szabályozod, meg a többi farkat, akivel ekkora közösséget vállalsz.


Megint ez a mentegetőzés. "Mi férfiak már csak ilyen szánalmas kanos selejtek vagyunk."

ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

16-os Nem írtam oda, hogy én a barátnőmét nézem :D

Ha nem értesz egyet,nem kell itt lenni :DD

ápr. 8. 18:28
 18/29 anonim ***** válasza:
64%
Télen többen szólítanak le,mint nyáron.Aki bunkó,annak mindegy miben vagy.Azért veszem fel azt amit,mert az tetszik.Leszarom kinek tetszik,kinek nem.Ha nem tetszik a barátnőd öltözkösése hagy d ott.Ha félsz,hogy lecserél,dugd meg rendesen,és legyél vele normális.Ha nincs önbizalmad,növeld.Ha büszke lennél rá,nem itt pampognál.
ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy tuti, hogy a kérdezőnek nincs barátnője. Ekkora nyomingereknek nem szokott összejönni. Valószínű annyi van, hogy itt a jó idő és látja hogy sok jó csaj van, és irigy, hogy egyik sem áll le vele.
ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Látom, töröltetted a jótanácsot arról, hogy kit taperoljál. Gratulálok.
ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!