Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik az alap ruhadarabok egy...

Mik az alap ruhadarabok egy 14 éves lány ruhatárában?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 19:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mind a 2-töknek:):):)
2011. júl. 13. 21:54
 12/22 anonim ***** válasza:
17%
aért lettél lepontozva, mert igénytelen, csúnya, fájdalmasan tucat darabokat linkeltél. oké, hogy segítesz, de akkor lehetnél kreatívabb is.
2011. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó:a képeket csak példának linkeltem be,lényeg azon van,hogy pl.csőfarmer,saru,stb. nem azon amit képnek linkeltem,az csak példa,hogy milyen lehet.És amúgy meg mindenkinek más tetszik,nem? :)
2011. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

nálam az alapdarabok az egyszerű cuccok,amik bármihez,szinte bármikor jók.sok színes ruhám is van,de ha alapdarabokat szeretnél,vagy feketét,vagy fehéret vegyél,és akkor nem kell mondjuk 60 színes cipő. pl.amikor elmegyek sétálni és felveszek egy fekete atlétát egy zöld rövidnadrággal és egy zöld nyaklánccal,nem kell venni egy zöld cipőt,mert a fekete cipőm is jó.persze vannak színes cipőim is,de nem minden színben,ezért jó ha van egyszerű is:)

na de a lényeg:az én szekrényemben ezek a nyári darabok,amiket sok mindenhez fel tudok venni:fekete cicanadrág,farmer rövidnadrág,fekete és fehér atléta,fekete saru,és fekete és fehér balerinacipők.

mellesleg nem értem hogy ezekben mi a tömeg.ha egyszer nyáron amikor picit hűvösebb az idő,de bármikor kisüthet a nap pont jó egy cicanadrág(persze a térdnadrág is,de én nem szeretem.)a balerinacipő kényelmes,és mégsem sportos,és a többiről is lehet ilyen példákat írni.

bár lehet hogy velem van a baj,én nem tudom elképzelni hogy milyen lehet a nem tömeg.attól még hogy valaki nem öltözködik úgy pl.mint egy punk,nem lesz tömeg.sok kérdést és választ szoktam ebben a témában itt olvasni,és mindig ott volt hogy 'tömeg'.oké,mondjátok valamire ha úgy gondoljátok hogy az,mindenkinek van saját véleménye.de akkor mutassatok is olyat ami szerintetek nem az!mert így nem segítetek abban hogy a kérdező ne legyen tömeg,viszont ha megtennétek lehet hogy egy egyedi lánnyal lenne több:)

remélem tudtam segíteni.

2011. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
21:55ös, akkor segítsél inkább és linkelj jobb dolgokat ne csak a szád járjon..
2011. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
okéé. adj negyed órát.
2011. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
erre kíváncsi leszek :D
2011. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
énis de az 1 órája rég lejárt...
2011. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
tyűűűűűűhaaa , ne már :))) először is.. nem kell tömeg lánynak lenni.. próbálj egyedi maradni, és nem feltétlenül úgy öltözni amit mások elvárnak :)) pl. én sem vennék fel ilyen ruhákat.. :D inkább tornacipő, csőgatyesz :)) .. szóval úgy öltözz ami tetszik.. persze.. azért össze vissza NEEE! :DDDD 14/L
2011. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
mér lenne attól valaki ribanc, hogy csőgatyát és tornacipőt hord? szerintem nem csak én gondolom úgy, hogy nem vagy tisztában a szavak jelentésével... :D és törődj bele hogy nem akar mindenki egyedi lenni.
2011. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!