Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kezdő goth vagyok! Segítene...

Kezdő goth vagyok! Segítene valaki? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon tetszett a Goth stílus,magával ragadott ez az úgymond sötét megjelenés...elkezdtem utána olvasgatni,ilyen stílusú zenét hallgatni (Blutengel,Nox Arcana,Nevergreen,Switchblade Symphony és persze a The Sisters of Mercy)és nagyon tetszik! Igazából nagyon szeretném megtalálni a stílusomat,és miért ne lehetne a Goth?

Így hogy nem sokára kezdődik az iskola szeretnék beszerezni pár ilyen stílusú ruhát,ehhez kérném a segítséget hogy milyen ruhákat kiegészítőket vegyek hogy azért ne legyek túlságosan kirívó,csak így szépen lassan szereznék átállni erre! Szóval így kezdőként mi lenne a legjobb?

15/L



2013. aug. 19. 16:32
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
100%
Őszintén szólva , ezt neked kell tudnod / érezned miben érzed jól magad... nem pedig másoknak megfelelni! Nincs több mondani valóm.
2013. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
46%

Először is magával a stílus lényegével és történetével kell tisztában lenned. Aztán azzal is, hogy a valódi goth-ok mélyen vallásosak (elméletileg a templomos lovagrend leszármazottai a goth-ok). Szóval aki feketébe öltözik, mert az "zsír", folyik a festék a fejéről, közben meg lövése nincs se a Bibliáról, se a középkori vallások alakulásáról, meg úgy kb. semmiről, az egy divatszar kamugoth. Na ILYEN ne legyél, ebből rengeteg van, nem kell mégtöbb.


Zenéből pedig a Tristania együttest ajánlom, főleg a régebbi albumjaikat. Nagyon jó norvég dark-gothic együttes, még egy játék is készült róluk 2 éve.

2013. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Annyira nem vagyok otthon a goth stílusban, de megpróbálok segíteni.

Úgy tudom hogy alap színvilág a fekete, lila, sötétkék stb., szóval a sötét színek. Ezekben kéne gondolkodni. Szerintem szerezz be kezdetnek csipkés felsőket, toppokat, szoknyákat. De nem kell mindig szoknyába járnod, egy fekete nadrág is megteszi, csak azért ne világoskék farmer legyen ha érted. :D A csizma, bakancs is alapdarab. Ez így kompletten elég egyszerűen hangzik, de kiegészítőkkel nagyon fel lehet dobni, pl keresztes nyaklánccal, vagy ilyen nyakpánt szerűséggel, köves elegáns ékszerekkel, viktoriánus kort idéző gyűrűk, fülbevalók, nyakláncok... Ja, és még ott vannak azok a jó kis kesztyűk, amik nekem nagyon tetszenek. :D Igaz a kesztyű nem feltétlen a legalapabb darab, de én biztos beszereznék egyet, egy sima rövidujjú fekete felsővel máris különlegesebb az összeállítás. Aztán a smink, az is fontos. Szerintem egy fekete körömlakkot mindenképpen szerezz be. Suliban nyilván nem megengedett (és furán is néznének rád) egy durvább smink, de szerintem egy kis fehér púder, fekete szemceruza még simán elmegy, esetleg fekete/vörös rúzzsal, de az már talán sok lenne. Helyette a szádat is kifestheted világosabbra, azt is szokták. Ennyi jutott eszembe :)

Megjegyezném még egyszer hogy nem vagyok goth, csak segíteni próbáltam és a kérdésre válaszolni.

Sok sikert! :) 15/L

2013. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:D
2013. aug. 19. 17:31
 5/34 anonim ***** válasza:
22%
szerintem meg 15 évesen nem kéne így öltöznöd suliba,nekem volt egy emos csajszi oszttársam de őt is gyakran megszólták miatta a tanítók,pedig 19 vagyunk már
2013. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
11%
de ha goth vagy akkor kihívó vagy. Nem bántásból, de minden ami nem alap és a mai tinik divatának megfelelő, az kihívó. Felhívod magadra a nagyszájúak figyelmét, akiktől aztán majd meg is kapod a rib*anc goth-emos kifejezőket. Szóval a saját érdekedben, inkább sima ruhákat hordj.
2013. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%
Az emónak meg a goth szubkultúrának SEMMI köze egymáshoz. Csak a sekélyes, ostoba autista csökevények mossák össze a kettőt...
2013. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%
sekélyes, ostoba autista csökevények... Igen ilyenekből van sok. Erre szerettem volna felhívni a kérdező figyelmét. -.-" Hogy igenis nagyon sok fiatal, aki nem ezzel foglalkozik, azt fogja mondani EMÓS mert nem tudja megkülönböztetni a goth stílustól. -.-" De azért most érezd magad okosnak és örülj hogy bele köthettél. Gratulálok
2013. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
33%
És ne essünk félre értésbe, de a sekélyes, ostoba autista csökevényekről azt kell még tudni, hogy egyáltalán nem autisták ( ha szeretnéd megtudni mi a szó jelentése -ahelyett hogy gondolkodás nélkül használnád- nézd meg wikipédián) sekélyesnek csak annyira sekélyesek mint te, aki az előbb nevezted őket egy súlyos idegi- fejlődési rendellenesség károsultjaiként, ostobának meg talán kevésbé ostobák mint te, aki nem tudod megállni hogy bele köss másokba.
2013. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
ennek semmi köze az eredeti témához!! ne itt veszekedjetek!
2013. aug. 19. 22:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!