Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kezdő goth vagyok! Segítene...

Kezdő goth vagyok! Segítene valaki? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon tetszett a Goth stílus,magával ragadott ez az úgymond sötét megjelenés...elkezdtem utána olvasgatni,ilyen stílusú zenét hallgatni (Blutengel,Nox Arcana,Nevergreen,Switchblade Symphony és persze a The Sisters of Mercy)és nagyon tetszik! Igazából nagyon szeretném megtalálni a stílusomat,és miért ne lehetne a Goth?

Így hogy nem sokára kezdődik az iskola szeretnék beszerezni pár ilyen stílusú ruhát,ehhez kérném a segítséget hogy milyen ruhákat kiegészítőket vegyek hogy azért ne legyek túlságosan kirívó,csak így szépen lassan szereznék átállni erre! Szóval így kezdőként mi lenne a legjobb?

15/L



2013. aug. 19. 16:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
12%
"kezdő goth" ez meg milyen fogalom már? Mintha ez csak egy játék lenne, vagy egy szerep amibe bele kell jönni..
2013. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

22:03, ja igen, a nyomorék nolifer trollokat nem is említettem. Köszi hogy feltűntél.

A mínuszt meg kaptad is helyből.

2013. aug. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Drachen ***** válasza:
93%

Először is a Blutengek nagyon nem goth, legfeljebb megjelenésben, klisé banda konkrétan.

A goth ott kezdődik, hogy Joy Division, The Cure, Siouxsie and the Banshees, Bauhaus, Cocteau Twins, Depeche Mode... esetleg Project Pitchfork, The Covenant, de az már kicsit másabb műfaj.

Másodszor, nem tudom kellően hangsúlyozni minden kis ,,baby bat"-nek : NEM A RUHA TESZI A GOTHOT!

Nem kell csipkébe, bársonyba, szaténba öltözni, egyszerű sima fekete ruhák is megteszik (persze hogy ha inkább a viktoriánus vagy witchcraft vonalon szeretnél mozogni akkor simán jó)

Nem kell magad szana-szét sminkelned se,kihúzod a szemed feketével aztán kész, nem a WGT-re készülsz .D


Végül a kedves 2. válaszolót kérdezném, hogy honnan vette ezt a baromságot? A gothok a templomosok leszármazottai???

Igeeen? Huh, akkor hol voltak a 70-es, 80-as évekig, mert én biza addig teremtett Robert Smith hasonmást nem láttam.

Ha meg a vizigót törzsre gondolsz az meg megint más, de azoknak is aligha van köze a templomosokhoz.

A vallásosságról meg annyit: nem lehet általánosítani, hogy mind az.

Magam is goth vagyok, ismerek más fekete ruhásokat is és el kell mondjam : van köztünk katolikus, buddhista, sátánista, diabolista, realista, wicca, ateista és van akit rohadtul nem érdekel ez az egész (pl nekem sincs konkrét vallásom) szóval ez sem fedi a valóságot.

Az más , hogy a mitológia, vallások mint TÉMA elő szokott fordulni nálunk de ez nem egyelő azzal, hogy a hiszünk bármelyikben is (ill mint ahogy fentebb írtam, embere válogatja)

2013. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%
Fúú hallod. Most aztán befo*stam hogy a mínuszt meg is kaptam egyből... hallod ezt is minuszozd már le lécci. Eddig jut el az agykapacitásod. Semmi rosszat nem mondtam a kérdezőnek, egyszerűen csak elmondtam neki az építő jellegű gondolataimat miszerint a mai világban másnak lenni, rengeteg lelki problémával jár. És basszus nem egy fiatal kötötte fel magát, vagy vágott ereket, azért mert kigúnyolták. És ezek miatt mind mi vagyunk a hibásak, egyszerű kis "divatbu*zik" ahogy a goth-ok, emósok, punkok stb.-k neveznek minket. Mert ha mi megszóljuk őket az rosszul esik a kicsi szívüknek, de ha egy ilyesfajta beszól a mi marha egyszerű kinézetünk miatt, meg azért mert nem önsanyargató életmódot folytatunk, az tök normális. -.-" Ők eret vágnak azért, mert miután kiprovokálják maguknak a beszólásokat még azt is képesek ránk fogni, hogy miattunk csinálják. Ezért mondom: KEDVES KÉRDEZŐ szerintem ne öltözködj úgy mint egy goth, mert úgyis lesznek olyanok akik ezt nem nézik jó szemmel és az neked rosszul fog esni. Miért akarod hogy rosszul essen? -.-"
2013. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Mindenki úgy szeretne öltözni ahogy az neki tetszik, nem fogok azért full pinkben megjelenni hogy a kis plázap*csáknak tetszek!

Gondolom kedves utolsó te is úgy öltözködsz ahogy az neked tetszik,pl veszel egy cipőt és azt 1-2 ember leszólja azért nem veszed fel soha többet??

2013. aug. 20. 16:14
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem veszek olyan cipőt amit le kéne szólniuk. Épp ez a lényeg. Úgy öltözködöm ahogy én szeretnék, de mégis tetszik másoknak. Szerintem ez a legjobb érzés. Amikor elmész valahová és mindenki megdícséri a ruhádat. Azt mondják csinos vagyok és ez baromi jól esik. Ezért nem is akarok máshogy öltözni csak abba amiről tudom hogy jó. És nem tudom körülnéztél-e mostanában de ro*hadtul nem menő a pink max. az énekes...
2013. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
44%
És átlagban egy csaj nem a többi lánynak akar tetszeni fogd már fel...
2013. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

egy lány szól meg a leghamarabb szerintem!

és ha pl nekem nem tetszene amit hordasz? elfutnál sírva vagy mi??

2013. aug. 20. 16:25
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

Kit érdekel hogy neked nem tetszik-e? Ha neked nem tetszik amit hordok azt nagyon nagyon nagyon nagy ívből le sza rom. Én most arról beszélek hogy az átlag emberekkel mi van. Azt tudom hogy az olyanok mint ti mindenkit leszólnak aki a divat szerint öltözködik, mondván hogy nincs stílusa, de hát basszus. Neked van stílusod? Ha van saját stílusod, akkor mi a fenéért kérdezed meg a gyakorikérdések.hu-n hogy mit vegyél fel???? Azért mert a goth stílus még nem tetszett meg a divattervezőknek és nem került bele az összes divatlapba a legújabb "goth trend".

Nehogymár azért legyek a rossz mert nem "kezdő GÓT" vagyok akinek segítség kell... Fuss el sírva majd amikor leoltják a fejedet a kezdő gothságodért. Mert mi átlag sz*ar emberek akik totál semmihez sem konyítunk és tucat zenét hallgatunk, meg tucat ruhát hordunk, furcsa módon boldogok vagyunk. Az nem tud zavarni minket ha egy olyannak nem tetszik az öltözékünk mint te. De ez fordítva - még ha tagadod- sem mondható el.

2013. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Elég mocskos a szád mit ne mondjak kedves ÁTLAG!

Az átlag unalmas ;)) de látom te büszke vagy rá hogy amit hordasz 10x jön veled szembe...ne a gép előtt ülj hanem bújd a divatlapokat máshoz úgy sem értesz! :D sok sikert!!!

2013. aug. 20. 16:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!