Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kezdő goth vagyok! Segítene...

Kezdő goth vagyok! Segítene valaki? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon tetszett a Goth stílus,magával ragadott ez az úgymond sötét megjelenés...elkezdtem utána olvasgatni,ilyen stílusú zenét hallgatni (Blutengel,Nox Arcana,Nevergreen,Switchblade Symphony és persze a The Sisters of Mercy)és nagyon tetszik! Igazából nagyon szeretném megtalálni a stílusomat,és miért ne lehetne a Goth?

Így hogy nem sokára kezdődik az iskola szeretnék beszerezni pár ilyen stílusú ruhát,ehhez kérném a segítséget hogy milyen ruhákat kiegészítőket vegyek hogy azért ne legyek túlságosan kirívó,csak így szépen lassan szereznék átállni erre! Szóval így kezdőként mi lenne a legjobb?

15/L



2013. aug. 19. 16:32
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
100%

Tiszteletem!


Lehet 1 éve volt a kérdés, de ne haragudj ne akarj goth lenni! El is mondom miért gondolom így. Alapból ennek a stílusnak, irányzatnak belső értéke van és nem külső. A belső egy olyan fontos érték, ami nem egyenlő a "goth akarok lenni"! Ez nem szakma vagy munkahely, hogy itt akarok dolgozni vagy ezt akarom tanulni! Egy stílus kialakul magától, az ember belsőleg érezni fogja mi az ami a szíve mélyén közel áll hozzá! Ami még kiemelésre méltó, hogy nem az öltözék fogja megmondani, hogy goth vagy vagy sem. Mert lehet valakinek méreg drága ruhái, attól függetlenül semmiköze, a ruha csupán egy melléklet, de nem az fogja megmondani valóban az vagy, vagy sem! Meg ez nem szintlépő, hogy kezdő vagyok, haladó, profi! Előbb tanulmányozd, járj goth találkozókra, ismerkedj velük, maga az irányzattal és ne 1 hónap után jelentsd ki, te goth vagy.Hanem évek múlva, mikor majd valóban belsőleg is kialakul és érzed a lényegét! De ahogy felnősz, kialakul minden! S a kérdésedet feltéve nagyon messze áll tőled a goth világ! Érződik, látszik a kérdésedből! Ez nem egy olyan irányzat, hogy csak hipp-hopp goth vagyok, mert manapság minden elvetemült, úgy gondolja, ő goth mert olyan ruhát hord, meg olyan társaságba jár miközben fogalma sincs az egészről! S teljesen eldivatosodik, mert mindenki goth akar lenni 2-4 hónapig max 2-3 évig, utána mint ha az eszmék nem is lennének! De mégis úgy határoztál/határozol goth akarsz lenni, akkor nincs ilyen, hogy kezdő, ezeket a szókat felejtsd el! Minden ruhán látszik a goth irányzat, bár elégé baj, ha elvileg utána olvastál, és nem tudod mit hordanak a gothok! Amit még a társadalmat illeti, ha valaki valóban él ennek az irányzatnak, valóban gothnak érzi magát, az nem fog másokra hallgatni, nem fogja érdekelni beszólnak vagy sem, nem fogja érdekelni, mit mondanak, mert kiáll a szubkultúra mellet, kiáll a saját hite mellett és az amiben ő jól érzi magát! Itt is olvasható, hogy egy-kettő megmondja ne hordjon ilyet 15 éves. Ha valóban az vagy, érzed az egésznek a lényegét, a mondani valóját a lelki világát, akkor senki nem mondhatja meg mit hordjál! Tehát ismétlem "kezdő" dolgot felejtsd el, mert ilyen nincs! Ha utána olvastál pontosan utána jártál akkor tudod mit hordanak a gothok, meg ha láttál az utcán egyáltalán!


Lehet nem tetszik a véleményem, de olyan írja aki igen is benne van a goth világban!

2014. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Na és a férfiak számára milyen öltözködést javasolnak az itteniek?
2014. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Tényleg, a férfiaknak milyen ruhákat vegyenek fel? Mert arról nem esett eddig szó.
2016. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 askingcat666 ***** válasza:
59%
Ne hallgass azokra akik azt mondják ne válaszd ezt a stílust.Ők valószìnüleg nem tudják hogy egy goth ruha egy kisebb vagyon és azért fikáznak :)
2017. máj. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!