Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki, hogy 15 évesen nem...

Ciki, hogy 15 évesen nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 21:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

sztem sem ciki ha vki nem sminkeli magát. főleg ha szép arca van.

és sztem meg lehet érteni azokat a lányokat akik azért szemcerkáznak pl. mert nemolyan szépek. abban sincs semmi rossz.

15/L

2010. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. A 15 év körüli korosztályban persze lehet ciki, de ezt a normálisabbja kinövi. Semmilyen életkorban nem ciki, ha valaki nem sminkel. Még 25-30-40 éves korban sem.

15 éves korban amúgy is elégnek kéne lennie egy púdernek a csillogás ellen és szájbalzsamnak a repedezés ellen, esetleg spirál, ha mégis akar valaki sminkelni, de ezektől suliba tényleg nem kell több. Persze finoman, pasztellszínekkel lehet sminkelni, de nem kell profi smink, pirosító, rúzs, 3színű szem...Ez suliba túlzás.

2010. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Van egy osztálytársam, aki a suliban minden napra olyan sminket csinál magának, hogy tátva marad a szánk...nem azért mert szép, hanem, hogy meséli hány órát dolgozott vele... De valóban modellek megirigyelnék. Mondani szokta, hogy hajnal 4-kor felkel, fürdik 2 órát sminkel aztán jön suliba...és éppen csak nem kési le a buszát... Kérdezni szoktuk, hogy és a reggeli? a válasz általában: óóó... hát arra nincs idő... -.-"" Sose legyen ilyen egy lány sem... valóba a smink nélküli lányok a legszebbek.
2010. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyetertek...!!!!!
2010. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

akkor én miért nem érzem magam szépnek?

20 éves vagyok, elég ritkán sminkelem magam, tanulnom kéne, de mindig irígykedve nézek végig azokon, akik festik magukat, hogy milyen szépek, hogy ki tudják emelni a szemüket...

2010. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Kérdésedben a válasz: nem a sminken múlik, hanem hogy magadra nézel vagy másokra. Egyszerűen magaddal vagy elégedetlen, és azt hiszed, hogy mások szebbek nálad, ez pedig önértékelési probléma, és nem kozmetikai. :)

2010. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
75%
17:47-es vagyok, Kedves utánam író! Tökéletesn igazad van, bár az egy másik kérdés már hogy én mit tudjak kezdeni az önértékelési zavaraimmal. De teljesen igazad van. Fő a természetessség, vagy csak nagyon minimális smink pl alapozó a pattanások ellen. Ja, és szemceruza, mert pl nekem kicsik a szemeim. Uh fel a fejjel, smink nélkül is lehetsz szép, kedves kérdező
2010. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. júl. 13. 18:22
 19/20 anonim ***** válasza:

én ugyan sminkelem magam rendszeresen, de attól még nem nézem le azt, aki nem. én is kaptam már rendesen, hogy minek sminkelni?? azért, mert én így érzem jól magam. pont.

te megy smink nélkül. na és?? semmi sem kötelező, és senkinek semmi köze hozzá, hogy sminkelsz-e vagy sem.=)

2010. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én csak felül szoktam kihúzni, de ritkán. Kicsi önbizalmat ad, de amúgy nem szeretem a sminket. :$ :)

15/L

2010. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!