Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj ha 16 évesen sminkelem...

Baj ha 16 évesen sminkelem magam? Csak diszkréten!

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 14:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
egyáltalán nem baj...
2009. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
6%

Elég nagy baj. A smink az ocsmány embereknek, a színészeknek és kurv.knak való.

Ha ezzel akarod degradálni magad, tedd.


De tudd, hogy rengeteg káros egészségügyi hatása van a kozmetikai szereknek, mint például bőrrák, bőrgyulladás, allergiák.

2009. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Te persze egyáltalán nem sminkeled magad, mi?
2009. jún. 30. 14:55
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
szerintem egyáltalán nem baj:) Mindig kell adni magunkara persze azért szerintem nem szabad túlzásba vinni:)
2009. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%

Hát kicsit durván fogalmazott a második :)

Különben én is azt mondom, hogy ha nem muszáj ne sminkelj. Persze vannak olyan esetek, amikor egy szolid smink belefér, de a minden nap szerintem felesleges. Természetes szépségnél nincs szebb. És max okozol valakinek egy kellemes meglepetést, ha egyszer meglát szépen kisminkelve, csinosan. Viszont, ha minden áldott nap csak festékkel a fejeden lépsz ki a lakásból, akkor elég kiábrándító lehet, ha egyszer meglátnak nélküle, vagy később elkenődött szemfestékkel ébredsz egy pasi mellett stb. 28 éves vagyok, nagyon ritkán festem magam (többnyire csak, ha kikell öltöznöm a munkahelyemen), és jó pár évet letagadhatok a természetsségemnek köszönhetően.

2009. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nyugodtan sminkelj! És 2.válaszadó egyáltalán nincs igazad! Nem csak az "ocsmány" embereknek való a smink..ez manapság már minden nő arcán virít.


szóval nyugotan sminkelj!

2009. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
39%
Nem baj, mások is sminkelik magukat és a mai termékek már nem károsak. Egy kis smink a legtöbb embert szebbé teszi abban pedig nincs semmi rossz. Miért legyen valaki ronda, ha lehet szép is? :D
2009. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Én ugyan csak 13 éves vagyok, de a diszkrét smink egyáltalán nem olyan káros. Én mivel sokszor szerepelek színpadon ennyit szoktam csinálni: szempillaspirál+szájfény, esetleg szemceruza, de az nem igazán... a szempillaspirál meg ilyen zselés, átlátszó, csillámporokkal akárcsak a szájfényem. semmi bajod nem lesz egy kis sminktől szerintem.
2009. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%

a mai termékek már nem károsak

Inkább fogalmazzunk úgy, hogy nem annyira károsak. Nem azt mondom, hogy sose sminkeljen egy nő, na de ha anélkül már rondának érzi magát az elég nagy baj.

2009. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%
A 13 éves vagyok: suliban, hétköznapokon sosem! Csak ha fellépésem van.
2009. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!