Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj, hogy ha 10 évesen sminkel...

Baj, hogy ha 10 évesen sminkelem magam?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a sminket a bőrápolókat és a körömlakkot, persze csak mértékkel használom, és a suliban meg csak körömlakk... De ez szerintetek baj ilyen korán? Vagy ink előnyös. A válaszokat előre is köszönöm.
2010. szept. 12. 21:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Elég korai, de valószinü igazi csajszi vagy, nem tehetsz róla:) anyukád nem szól bele? Legyen szolid, ne harsány, akkor kisérletezhetsz, de ne öregitsd magad, mert felesleges! 30/N
2010. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Max. beszólnak a tanárok... Szolíd légy!
2010. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
100%

Szerintem sehogy, felesleges, és inkább kiröhögnek majd minthogy jobban tetszél valakinek... De am is 10 évesen kinek akarnál tetszeni..? Korai, szerintem várj még..


Üdv - 15/F

2010. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Anyukám engedi, és én azért csinálom, mert "kísérletezek" velük, hogy mi áll jól és mi nem, és nem akarok öregnek tűnni és senkinek se akarok "vonzódni", csak tetszik nekem (:
2010. szept. 12. 21:56
 5/37 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Én nem engdném,nekem egy 13éves fiam vam és egy 14hónapos kislányom.Nem szeretném ha a lányom ilyen korán kezdene sminkelni,teljesen tönkreteszed a böröd vele.Ezt anyukád engedi?Hát nem értem,te még egy kislány vagy.....élvezd a gyerekkorod mert gyorsan elmúlik és felnött még lehetsz nagyon nagyon sokáig!

2010. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Én csak kísérletezek. De am gyerekesnek tartanak engem (még a saját édesanyám is), mert a WITCH-et olvasom és szeretem a H2O-t... Macskát szelidítek, lovat lovagolok be a bnőmmel. "istállót" építek a bnőmmel, és kihasználjuk a gyerekkort:P Am én smink nélkül is 7.-esnek nézek ki xD
2010. szept. 12. 22:07
 7/37 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges, ebben a korban gyönyörű a lányok bőre, felesleges előre bérletet váltani a zsíros, és pattanásos arcra. Ne tedd tönkre a bőröd, szép vagy te a sminkek nélkül is!
2010. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

ma 22:08


Hát nem vagyok szép hidd el... Vagyis csak voltam, de a pattanások... azok olyan nagyok, de a sminket nem ellenük használom.

2010. szept. 12. 22:18
 9/37 anonim ***** válasza:
Szia! A bőrödnek sajnos nem jó. Szárit, öregit, nem kap elég levegőt. Ha meg már ilyen korán elkezdesz pakolásokat vagy ilyesmit használni, hogy ellensúlyozd, akkor tulajdonképpen kb 8 évvel hamarabb lesz olyan a bőröd, mint más nőnek, aki mondjuk 18 évesen kezdett sminkelni. Azt már nem is mondom, hogy ráérnél még ezzel, mert kinézetre is olyan fura, mégiscsak még nagyon fiatal vagy hozzá.
2010. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a pattanásokal küzdesz kérd meg anyukád,hogy segitsen.Vagy arctisztitó krémmel,tonikal.Vagy irány a kozmetikus,nehogy te nyomkod ki öket vagy elkapard.Nagyon csúnya hegek maradhatnak vissza!Az elöbb már írtam nekem van a 13éves fiam és a pici lányom! Te még nem alszol ilyenkor?Reggel suli! Jó éjt neked és szép álmokat!!:)

2010. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!