Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jól áll egy...

Szerintetek jól áll egy lánynak a fekete köröm?

Figyelt kérdés

Szerintetek jól áll egy lánynak a fekete köröm? én a magam módján eléggé prűd vagy konzervatív vagyok, ahogy tetszik... Mérföldekre le vagyok maradva az osztálytársaktól, akik most télen is rövidgatyában szaladgálnak, csak harisnyával kiegészítve. Én, ha tehetem feketébe járok. Mi a véleményetek a fekete körmökről? Szerintetek polgárpukkasztó?

Szerintem azért lehet elegáns is :) . Nem beszélve arról az előnyéről, hogy a kézműves gyakorlat után a köröm alá bújt piszkot se látja senki sem a buszon, mikor megyünk vissza a suliba.


Fiúk és lányok véleményét egyaránt várom!


2008. dec. 5. 06:10
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
84%
Helló.(fiú vok).szerintem nagyon jól áll a láyoknak!!!én ámbár rocker volnék és nálam a fekete dominál inkább(mindenben)!de vannak lányok is a társaságomban és nem feltétlenül teljesen fekete tetőtöl-talpig.de a fekete köröm inkább a fiatalabbaknál jellemzőbb.ez az én meglátásom.ha tetszik mindenképpen próbáld ki!mit veszíthetsz?ne hallgass senkire!!csak akik itt válaszoltak neked!na meg magadra!
2008. dec. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
én is fiú vagyok, sokszor én is befestem feketére a körmömet, eddig még nem szóltak még a gimiben, de a csajoknak nagyon bejön!!!wow
2008. dec. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

Namost a fekete depresszív szín, szerintem ne tedd, mert művagánynak fogsz tűnni tőle (az én szememben mindenképpen az önkifejezés egyik nevetséges eszközének számít...). Divatos feketének lenni, de ha felnősz agyilag is, rájössz, hogy nem olyan jó dolgot mond el rólad. Tessék, itt a leszólás :D


Amúgy a mintás köröm szerintem undorító, a kitöltött egyszínű, esetleg színváltós az csinos :)

A franciától meg egyenesen hányom kell.

2008. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Fiúknak, a fekete körmösöknek nagyon szépen köszönöm :)


Utolsó válaszoló: Azt hiszem, eléggé felnőtt vagyok már. Sokkal inkább többre értékelem a fekete körmöt, mint egy porcelánost, épített macskakarmot, amit semmire se lehet használni :) . A feketét azért szeretem, mert más. Nem néznek papagájnak, és ezzel azt is kifejezhetem, mennyire ellene vagyok a cicababás széplyányoknak... :)

2008. dec. 8. 14:56
 15/27 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem gusztustalan. Max. fekete minta a körömben kis mennyiségben. De az egyszerű, mindig sokkal szebb.
2008. dec. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
43%
Hát az biztos hogy nem elegenás,én szépnek sem mondanám ,de az már izlés dolga.Én nem láttam még jó nőn fekete körmöt.Ott a francia,vagy valami szolidabb szin esetleg kis sötét vagy fekete mintával..na az inkább esztátikusabb,de izlés dolga.pontozzatok le ha akartok:)
2008. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
16%
a krédezőnek: miért,akinek nem fekete a körme az már csak plázariban c lehet? Ebből nem az derült ki,hogy annyira flenőtt lennél ne haragudj
2008. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
metált hallgatok, feketében járok nagyrészt, a fekete és bordó lakkon kívül mást nem veszek:)
2009. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

és <"Utolsó válaszoló: Azt hiszem, eléggé felnőtt vagyok már. Sokkal inkább többre értékelem a fekete körmöt, mint egy porcelánost, épített macskakarmot, amit semmire se lehet használni :) . A feketét azért szeretem, mert más. Nem néznek papagájnak, és ezzel azt is kifejezhetem, mennyire ellene vagyok a cicababás széplyányoknak... :)>


ezzel én is épp így vagyok:)) mellém áll egy ismeretlen p!csa rózsaszínben plasztikkörömmel, ránézek, ő is, és érzem a különbséget, és így érzem jól magam, hogy én más vagyok, mint az a biccs, más dolgokat értékelek, sőt több dolgot értékelek és egészen máshogy, és hogy még sok hozzám hasonló van.:)

2009. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Bizony, így van ez. Csak annak nem örülök, hogy emiatt sokan komolytalannak és gyerekesnek néznek, holott, azt kell, hogy mondjam, mi komolyabbak vagyunk az átlagnál... Szerintem.
2009. júl. 17. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!