Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jól áll egy...

Szerintetek jól áll egy lánynak a fekete köröm?

Figyelt kérdés

Szerintetek jól áll egy lánynak a fekete köröm? én a magam módján eléggé prűd vagy konzervatív vagyok, ahogy tetszik... Mérföldekre le vagyok maradva az osztálytársaktól, akik most télen is rövidgatyában szaladgálnak, csak harisnyával kiegészítve. Én, ha tehetem feketébe járok. Mi a véleményetek a fekete körmökről? Szerintetek polgárpukkasztó?

Szerintem azért lehet elegáns is :) . Nem beszélve arról az előnyéről, hogy a kézműves gyakorlat után a köröm alá bújt piszkot se látja senki sem a buszon, mikor megyünk vissza a suliba.


Fiúk és lányok véleményét egyaránt várom!


2008. dec. 5. 06:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem, pontosan ugyan olyan lázadó kamaszok vagytok, mint az átlag. Másokkal nőttetek fel, mint a plázaribancok, ennyi a különbség. Az, hogy neked körömfestéssel kell kifejezned a különállásodat tőlük, sokat mond. Mintha csak fekete meg műköröm létezne.
2009. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak a fekete meg a műköröm létezik, hanem ezek olyan kis dolgok, amikkel ki tudjuk magunkat fejezni. azért van itt szó csak műkörömről és feketéről, mert AZ VOLT A KÉRDÉS.. xP
2009. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

+ én inkább úgy mondanám kedves Kérdező, hogy mi egy pici mások vagyunk, mások a belső értékeink (nem emiatt, hanem ez is mutatja. nem, nem a körömfestés, hanem abban is megnyilvánul.) de egy nem feketés valakinek pont ez a talicskaszar, hogy "ehejjj ez a fekete"..

lehetne lehetne meg lehetne vitatkozni erről évekig, mert az egyik stílusú úgyis a másik stílusút szidja, és a saját stílusát látja rendesnek, akármit akarnak a fejébe tömni...

mindegy. aki így "feketésen" jól érzi magát, az használja egészséggel. hogy milyen vagy az úgysem a külsőn múlik.. ide egy példának tudom mondani, hogy van egy csaj ismerősöm, fekete körmökkel, kárpátiás-jómagyar, ő a város ribanca, meg vagyok én a fekete körmeimmel, aki inkább háttérben marad... szóval szerintem így nem kéne elkülöníteni a népeket, dehát... :)


dóri 17/L

2009. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
91%

"Nem, pontosan ugyan olyan lázadó kamaszok vagytok, mint az átlag. Másokkal nőttetek fel, mint a plázaribancok, ennyi a különbség. Az, hogy neked körömfestéssel kell kifejezned a különállásodat tőlük, sokat mond. Mintha csak fekete meg műköröm létezne."


Hát hogyne. Mivel a kérdező maga is írta, hogy konzervatívabb az átlagnál (te jó ég, igaz is, milyen átlag van mostanában... brr...) nem hiszem, hogy ő is úgy viselkedne, mint a plázabiccsek, ergo nem fogja 14 évesen szétk.ratni magát, nem teszi ki a fél fenekét/mellét és nem szaladgál télen rövidnadrágban, hogy magát mutogassa.

Szerinted ez a kétféle "lázadás" megegyezik? Hol élsz te?

Jómagam goth vagyok, és meg tudom érteni a kérdezőt, teljes mértékben, bár a fekete lakk "polgárpukkasztó" mivoltán még sosem gondolkoztam el. Kit érdekel, nemde? Akinek tetszik, fesse, akinek nem, ne.

Én a sötétkék mellett voksolok.

üdv.

L,19

2009. dec. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semmi baj sincs ezzel.

jelen pillanatban nekem is feketék a karmaim, a suliba is így hordanám de leszólnának.[tanárok]

és nemtudom, de valahogy egyetértek a L,19-el.


mert tényleg... kinézel az utcára szinte csak plázabiccseket látsz, tiszta rózsaszínben. fúj. valahogy ez a stílus lett az új trendi. "télen röwidgatya deh csak azért hogyha olyan biccsesen lehajolok kiláccon a hello kittys tangucim, és azért hordok a -20ban dekoltázsos puncsit h a csipkés melltartóm ish kiláccon"

én valahogy ettől a falra tudok mászni.

ha valaki azt mondja, hogy a fekete köröm lázadás, akkor igaza van - lázadunk a plázacicusok ellen;)

szal hajrá! ne törődj semmivel és senkivel kedves Kérdező! feketét elő:D

2010. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
nem midnegy, hogy a körmöd formája milyen, ilyen kis pitsa körmökre, vagy túl széles, rövid körmökre ne kenj feketét, de ha vékony, hosszú körmeid vannak, akkor jól néz ki
2010. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Szijaa.:)) Nem tudom, hogy mások hogy vannak vele, de szerintem elég jól áll a lányoknak a fekete köröm.:D Pl.:Most nekem is fekete a körmöm.:"d Mások véleményével, akik leszólják azzal ne foglalkozz. A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben.:P Ám az én körmömet nagyon sokan megdicsérik, meg mondják, hogy nem is hitték volna, hogy ilyen jól néz ki. Anyám, aki ellenzi a feketét, egyfolytában a körmömet nézi és hajtogatja, hogy milyen szép^.^ És a lényeg, ha neked tetszik, akkor ne szégyelld. A fekete örök divat.:D
2012. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!