Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha csináltatok egy köldök...

Ha csináltatok egy köldök piercinget, és az beforr, akkor marad utána heg? És ha igen, nagyon feltűnő?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 14:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell a kérdezőt leoltani azonnal. Én is megkérdezem minden piercing csináltatás előtt, hogy mekkora heg marad ha kiveszem. Nem biztos hogy azért veszem ki, mert meggondolatlanul szúrattam, lehet hogy csak gond van az ékszerrel, pl. folyton irritálódik, vagy új állásom lesz és akadályoz munkában, vagy csak kényelmetlennek találom.


Hegekre van egy nagyon jó kenőcs, az a neve, hogy Contractubex. A microdermal helyét ezzel kezelem és szépen halványodik.

2013. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!