Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért sminkeli magát rengeteg nő?

Miért sminkeli magát rengeteg nő?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim közül akiket láttam sminkkel és nélküle is, a második esetben legalább olyan szépek, de inkább szebbek voltak. :)


Az utcán ha megnézem a lányok arcait, sokkal jobban bejönnek a természetes szépségek.


Azt meg ne mondja senki, hogy azért, hogy SAJÁT MAGÁNAK tetsszen! Hiszen az utcán senki nem a tükörrel a kezében jár, így nem láthatja a saját arcát.



2015. szept. 11. 17:19
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, mert nincsen önbizalmam - be merem vallani -, sminkkel, ruhákban se látom magam szebbnek, sőt sohasem. Mert nem áldottak meg természetes szépséggel, csak beteges alkattal. Ha valaki rám néz, akkor odébb néz, esetleg még meg is jegyzi előtte, hogy milyen csúnya vagyok. Szerintem te is megtennél minden tőled telhetőt, hogy változz, ha egész életedben mindenki kigúnyolna, bántana és megalázna - hacsak nem te vagy hihetetlen Hulk, mert ez esetben elnézésedet kérem. (+ Ha van az emberen szempillaspirál, sokkal kevesebb eséllyel sírja el magát. :))
2015. szept. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
90%
Akkor úgy van ahogy mondtam, neked az átlagos / az alatti lányok tetszenek, ha szerinted ezek a pattanásos lányok vonzóak.
2015. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:

52: Ki határozza meg, hogy mi számít átlag alattinak, átlagosnak és átlag felettinek?


Mert lehet, hogy akit egyesek átlag alattinak tartanak, az mások számára átlag feletti, és fordítva.

2015. szept. 14. 17:01
 54/59 anonim ***** válasza:
az határozza meg, hogy a többség mit gondol. a többségnek nem tetszenek a pattanásos lányok, fiúk.
2015. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jogon akarod TE eldönteni? Szerintem mindenki maga döntse el, hogyan tetszik magának. Nem kell mindig azt szeretni, amit dobott a gép.
2015. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:

55: Oké, másnak tetsszenek a sminkes lányok.

De az 52-es válaszoló miért akarja eldönteni, hogy akik nekem tetszenek, azok átlagos / átlag alattiak?

2015. szept. 14. 19:33
 57/59 anonim ***** válasza:

Nem olvastam vissza mind a 39 választ,szóval ha ehhez hasonló már le van írva,akkor bocsi,de leírnám a saját véleményemet!:

A nők(általában)azért sminkelnek(többek közt én is)hogy a saját elvárásaiknak megfeleljenek+minket ez tesz boldoggá!Mint ahogy a férfiakat a foci vagy makettezés vagy sörözés!Mindenkinek mást jelent a boldogság!És igen,nem járkálnak tükörrel az utcán,de jobban érezzük magunkat,ha tudjuk hogy rajtunk van a smink,bármilyen mennyiségben!És én is azt mondom,hogy az nem normális ha valaki 1000kiló vakolatot tesz magára,de ha egy bizonyos mennyiségben olyan dolgokat használ ami neki tetszik,akkor miért ne?ÉS az hogy neked ez nem tetszik,az lehet,de nem azért csináljuk hogy tetszünk bárki másnak,csak is kizárólag saját magunknak!

Azt hiszem leírtam mindent amit gondoltam,aki akar cáfoljon meg,állok elébe!

2015. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
2015. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%
Akire azt hiszed, hogy természetes szépség, azon is van alapozó meg korrektor általában, a szempillát meg kozmetikus ki tudja festeni feketére annak, akinek halvány, de attól még nincs spirálozva stb.
2015. szept. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!