Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért sminkeli magát rengeteg nő?

Miért sminkeli magát rengeteg nő?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim közül akiket láttam sminkkel és nélküle is, a második esetben legalább olyan szépek, de inkább szebbek voltak. :)


Az utcán ha megnézem a lányok arcait, sokkal jobban bejönnek a természetes szépségek.


Azt meg ne mondja senki, hogy azért, hogy SAJÁT MAGÁNAK tetsszen! Hiszen az utcán senki nem a tükörrel a kezében jár, így nem láthatja a saját arcát.



2015. szept. 11. 17:19
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
40: Rendben, küldj képeket, felőlem tesztelhetünk. Nem mondom, hogy mindig el fogom találni, de szerintem a legtöbb esetben igen.
2015. szept. 11. 20:42
 42/59 anonim ***** válasza:
90%

A probléma annyi, hogy neten nem nagyon lehet normális képet találni, mert ami alig észrevehetően sminkelt, az is beállított kép, így rögtön tudja az ember, hogy sminkelt.

Magamról meg a barátnőimről pedig nem szívesen küldözgetnék fotókat:DD

2015. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
42: Kár. :)
2015. szept. 11. 20:51
 44/59 anonim ***** válasza:
93%
Ez van:) Barátnőimről nem lenne etikus, én meg szégyellős vagyok:( De hátha valamelyik lelkes lány bevállalja. Csajok?:D
2015. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
44: Megértem. :)
2015. szept. 11. 21:00
 46/59 anonim ***** válasza:
100%

már maga a kérdés is annyira értelmetlen.

az emberek, férfiak többségének tetszik a smink. a durva smink is, ha jól meg van csinálva. mégha nem is akarná, hogy a barátnője minden nap extrémen sminkelje magát. értsd ez alatt a színes rúzst, feltűnőbb szemeket.

és azt is elhiheted, hogy a legtöbben saját maguknak akarnak tetszeni. nyilván van kivétel, az általában látszik is, mert azok a nők minden mást is kiraknak magukon. ebben az esetben egyértelmű, hogy férfiak miatt teszi. de azért nem ez az általános. nem az a lényeg, hogy tükrökben nézegethessem magam az utcán. elég ha reggel látom hogy milyen jó lett a sminkem, és ennek tudatában vagyok egész nap.

szóval eléggé értelmetlen vagy és arrogáns. ha azt mondjuk magunk miatt sminkelünk, akkor hazudunk, és meg akarsz győzni másokat arról, hogy nekik is az tetszen, amit te gondolsz szépnek. miattad pedig nem fog megváltozni az emberek 90%ának az ízlése.

2015. szept. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
94%
ja még annyit, hogy sminkkel mindenki szebb. kivéve ha igénytelen a smink. de alapból mindenki szebb vele. ez is a lényege, ez a célja, hogy kiemelje rajtad a szép dolgokat.
2015. szept. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem szándékosan, de úgy fogalmazol, mintha azt hinnéd, hogy minden nő neked sminkeli magát.
2015. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim válasza:

Szóval szerinted ez a lány szebb smink nélkül? [link]

És ő? [link] Amúgy szerintem ha ez a lány így szembe jönne veled az utcán, nem mondanád meg hogy ki van sminkelve.

2015. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

49: Nekem jobban tetszik smink nélkül.

A második lánynál pedig de, megmondanám.

Nézd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=WWTRwj9t

Szerintem smink nélkül gyönyörű, és ezt komolyan mondom. Csak férfiak között is sok a hülye barom, aki lerondázza a pattanásos lányokat mondjuk.

2015. szept. 12. 20:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!