Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért sminkeli magát rengeteg nő?

Miért sminkeli magát rengeteg nő?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim közül akiket láttam sminkkel és nélküle is, a második esetben legalább olyan szépek, de inkább szebbek voltak. :)


Az utcán ha megnézem a lányok arcait, sokkal jobban bejönnek a természetes szépségek.


Azt meg ne mondja senki, hogy azért, hogy SAJÁT MAGÁNAK tetsszen! Hiszen az utcán senki nem a tükörrel a kezében jár, így nem láthatja a saját arcát.



2015. szept. 11. 17:19
1 2 3 4 5 6
 11/59 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

#5

Ez esetben a pasik is rászokhatnának. Mi legalább igyekszünk jól kinézni :D

2015. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim válasza:
arra ott a szakáll :D az ingyen van :D
2015. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
96%

5 Az aknés hegeket, ha valaki akarja simán eltudja tüntetni, akár kozmetikai műtéttel akár bármelyik kozmetikai megoldással de az emberi mély sötétséget, mi belőled felbuzgott itt, és te benned megmutatkozott, az sajna orvsolhatatlan.:D Avval sajna együtt kell élned.


ui: nem cserélnék veled, mert a primitív ember orvosolhatatlan, gyógyíthatatlan, és sosem változik:D


De a negró, ha veszel, akkor némi fényt fog kölcsönözni számodra:DD Szóval spejzolj be belőle:D

2015. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
7%

Maguknak, illetve a nőtársaknak!

Mert általában nem sokat javít a képen!

Nincs attól szebb mint ha valaki smink nélkül "vonzó". Lehet hogy nem szexszimbólum!

De szép!

2015. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim válasza:
ma 17:35 fáj az igazság? miss tökéletes nő!
2015. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
# 6: Én is ki szoktam emelni szavakat, pedig semmi közöm a kérdezőhöz. :)
2015. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
83%
15 Nekem miért fájna a te sötétséged? hiszen neked kell magaddal együttélni:xD
2015. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
83%
*hiszen neked kell magaddalés a sötétségeddel együttélni:xD
2015. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező. Elhiheted, hogy nem a férfiak lenyűgözése a célom. Elég ha egy férfinak tetszem, vele pedig már jó ideje együtt élek. Erősebb sminket az ő kedvéért használok és nem épp publikus helyzetben :)

A hétköznapokba inkább enyhébb szemceruza, ajakápoló vagy pasztell színű rúzs játszik. Hogy miért? Mert jobban érzem magam tőle.

2015. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim válasza:
69%

Én azért sminkelek, mert sokkal szebbnek érzem magam, ha használok egy kis szemceruzát + szempillaspirált. Nincs olyan nagy különbség, mégis sokat jelent nekem.

Alapozót nem használok egyáltalán, nem "kráteres" meg csúnya a bőröm. :)

2015. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!