Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kylie Jennert miért szeretik?

Kylie Jennert miért szeretik?

Figyelt kérdés

A napokban tudtam meg, hogy ki ő. Egyébként a nevét már hallottam, de meg nem mondtam volna, hogy színész, énekes, modell vagy valami más. Azt se, hogy köze van a Kardashianokhoz. Már tudom, hogy van sminkmárkája, de még mindig nem értem, hogy jó néhány ismerősöm miért akar rá hasonlítani. Betegesen rajonganak érte, most nem túlzok, már tényleg ijesztő.

Olvastam egy nagyon ostoba cikket arról, hogy nekik köszönhetjük, hogy már nem az XS ruhaméret a divat (mert az nagyon sok lánynak nem elérhető), hanem a nagy fenék. Az mennyivel elérhetőbb egyébként, ha nem olyanok a génjeid? Nem egészen értettem. Illetve ha jól tudom, Kylie plasztikázva is volt nem egyszer. Úgy bárkinek lehet nagy feneke. Meg úgy egyébként is, ez miért példaértékű?

Aki szereti, mondja már el mit tett le az asztalra Kylie, mert ezekkel az olvasmányokkal nem jutottam előrébb. Komolyan kiváncsi vagyok.



2016. nov. 26. 23:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%

én követem instagrammon. :D egyszerűen csak azért, mert néha felvesz olyan ruhákat, vagy úgy sminkel ami inspirál. eléggé távol állok tőle, hogy úgy nézzek ki mint ő, nem is akarok, de inspirációnak nekem jó.

amúgy meg az összes lánynak rengeteg plasztikai műtétje volt. :D kim-nek már konkrétan ufo feje van szerény véleményem szerint. kylie meg a másik lány pedig utánozza ezerrel. kendall még a legjobb szerintem, mert ő legalább dolgozik, ért valamihez.

elég butaság lenne azt gondolni, hogy természetes rajtuk bármi is, elég megnézni a család többi tagját. megnézed pl kendall alakját, akkor azért sejthető, hogy a testvérei nem akkora seggel születtek. :D

abból a szempontból elég ügyesek, hogy a semmiből pénzt csináltak. :D

a gazdag család miatt szapulni, vagy azért mert nem ő kotyvaszt a laborban folyékony rúzsokat és társait szerintem kissé nevetséges. nyilván mindenki örülne és elfogadná, ha a családjának sok pénze lenne, és nem lenne gondja az életben...

példakép meg úgy lett, hogy rengeteg az ostoba ember. :D

2016. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nézzetek kiskori/fiatalkori képeket róluk (főleg Kim-ről). 16 évesen is nagy idomai voltak már, azt pedig erőresn kétlem hogy olyan fiatalon megplastikáztatta volna magát.
2018. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!