Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, hol tanultatok meg...

Lányok, hol tanultatok meg sminkelni?

Figyelt kérdés
Semmilyen tapasztalatom nincs, csak egy spirálom van itthon. Segítenétek? Miket kell vennem?
2017. jan. 21. 12:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem gyakorlásnak egy olcsó, sokszínű sminkpaletta is jó aztán ha beálltál egy bizonyos sminkre ahhoz már lehet drágább cuccokat is venni.

Ecsetet én DM-ből is aliexpressről rendeltem, utóbbi ilyen 2-300 forint körül van és meglepően nem borzalmas, persze nem egy MAC, de alap sminkhez teljesen jók.

Ha nem megy egy rész, pl satírozás, tusvonal, keress rá youtubon, van olyan videó ahol direkt elmagyarázzák mit hogyan kell, trükköket, milyen színek jók mihez, ha tudsz angolul az sokat segít, de egyébként kísérletezés kérdése is.

2017. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Otthom tanultam,sok termedek youtub vidi,alapsminkeszlet:primer,alapozo,korrektor,puder,bronzosito/pirosito,szemhejpuder paletta,szempilla spiral,tus,szemoldok ceruza ha szukseges,szajfeny,ruzs,highliter.enyi termekbol elkeszitheto több féle smink hajrá, gyakorlás és bele jösz.
2020. jún. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!