Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás 14 évesen?

Tetoválás 14 évesen?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok,14,5éves

Szülő ti mit szólnátok, engednétek?

Vki van aki ilyen korban csináltatott tetoválást?

Először a bal bokámra akarok körbe egy fél centi vastag csíkot.

Aztán majd a nyakam/tarkom alá ugy hogy ne latszodjon ki a pólóból, egy "háromszöget" a kétszavas felirat közé.

Utánna a bal lábszáramra egy motívumot olyan 10-15cm szélesen körbe,majd később pedig végig a térdemig folytatni.

Majd a két mellemre, az egyikre egy soros "idézetet" a másikra pedig egy 4soros idézetet,más nyelven.

Aztán a jobb belső felkaromra római számokat.

Majd a hátamra egy szárnyas keresztet!

Természetesen nem mindet most akarom olyan rovid idő alatt ahogy csak lehet, de minnel hamarabb akarom a bokámra és a nyakamhoz!

14,5/F



2016. dec. 11. 09:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban olyan éretten gondolkodsz, mint tartod, akkor nem fogsz ezzel kapkodni. :)

A tetoválás egy életre szól, nem múlik azon semmi lényegében, hogy most vagy három év múlva csináltatod meg - illetve annyi múlik rajta, hogy jóval több időd van csiszolgatni az elképzeléseid.

Én kb. 15 éves korom óta tudom, hogy tetoválást szeretnék. Azt is tudtam, hogy mit. Akkoriban a szülők nem engedték, 18 évesen pedig úgy gondoltam, hogy még keresem a "tökéletest".

Most, kicsit több mint tíz év elteltével, 26 évesen készült el az első tetoválásom abból, amit anno megálmodtam magamnak. De ennyi idő alatt nagyon sokat változott az elképzelésem - még ha maga a fő terv nem is, a kivitelezés formája igen.

Nem azt mondom, hogy gyűlölném, ha az egykor elgondolt minta lenne rajtam, de hogy nem érezném annyira sajátomnak, mint most, az is tuti. :)

2016. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Had kerdezzem mar meg hogy mit jelent a bal csik meg a szarnyas keresztnek milyen jelentese van?

Melyen vallasos vagy netan?

15 eves voltam mikor az elso tetkomat csinaltattam. (es NEM! Nem sufni helyen, az akkori egyik legjobb tetovalonal Magyarorszagon Borisnal *Reklam vege* aki jartas a tetkok vilagaba erti kirol beszelek :D )

En az ikertestverem labnyomat varrattam magamra es a szuletesi datumunkat mikor elhunyt szivelegtelensegben.

Nem javaslom

De kerlek meselj mit ertel el 15 evesen. Nem kukacoskodasbol de erdekel mi es miert. maskepp megbanod nem lesz ertelme....

es jol mondjak szalonban nem csinaljak meg 16 alatt szuloi engedellyel sem!!!

2016. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hasonlítanám, mint a gépen a háttérkép! Évek alatt legalább százszor változtattam meg, mindig újabb tetszett meg és arra cseréltem... ha egyszer a bőrődbe égetsz bármit, a koporsóig az marad rajad::: :((
2016. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Azt még nem is mondta senki hogy itt vagy 14 évesen most fogsz csak igazán nőni és változni. Franc se tudja mit fog torzulni az a tetkó 20 éves korodra. Egyik ismerősömnek gyakorlatilag szarr. mosódott!! Pedig azt se 1 garázsban varrták rá
2016. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szörnyen béna, személytelen, elcsépelt tetkó tervek. Szóba sem állnék olyannal, aki ilyeneket varrat fel.

12: ez nagyon megható. Őszinte reszvetem. 💝

2016. dec. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolso! Nagyon koszonom kedves Toled!

Remelem a kerdezo viszont azert nem ir mert rajott hogy hulyesegeket akar csinaltatni....

2016. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!