Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az rtl-en futó konyha főnök...

Az rtl-en futó konyha főnök című sorozatból, Bernáth József az-az a séfről tudsz többet mint a google?

Figyelt kérdés
Páldául facen sem találtam meg,ha valaki tudja belinkelné? Kösziii :) Meg némi info.. azt sem tudom,hány éves van-e barátnője...mert annyira zsáner...hogy az valami hiehtetlen.. :)))

2014. szept. 5. 16:01
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/255 anonim ***** válasza:
54%
A testbeszéd többet mond 1000 szónál. Egy ember beszédmodora, gessztusai sok mindent elárul az illető személyiségéről.
2015. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/255 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont ezt nem lehet látni tisztán..

Abban nem vagyok biztos, hogy a Konyhafőnök egy licence-műsor, de ha nem is az, akkor is tuti, hogy rengeteg mindent úgy kell csinálni nekik, ahogy mondanak.Ilyen műsorokban még azt is megmondják, hogyan tegye keresztbe a lábát!

Azon meg, hogy szűz a pasi röhögnöm kell!

Ilyen kinézettel, túl a harmadik X-en. Áááá.

2015. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/255 anonim ***** válasza:
Sosem lehet tudni:) a kulso nem minden!
2015. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/255 SeriousGirl ***** válasza:
100%

Adam Lambert is meleg, mégis rengetegen kedvelik :) tuti, hogy a séf nem az,de még ha az is lenne, mit számít? ;)


Amúgy kegyetlen vicces lenne, ha ezeket a vele kapcsolatos kérdéseket elolvasná :D jót szórakozna...

2015. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/255 anonim ***** válasza:
53%

Ez a pasi szerintem is tuti, hogy nem meleg!!

Azon gondolkodtam én is, szegény ha elolvasná...Szörnyülködhetne is, meg röhöghetne is jókat.

Mondjuk igazatok van, a kinézet nem minden: az egy dolog, hogy jól néz ki, ha amúgy meg egy tufa-tapló.

Szerintem ő egy tök jó fej ember lehet! Egyszer láttam vele reggel egy riportot, tök normális-emberi volt.

Viszont ezeknek a felkapottabb pasasoknak, ha nincs kapcsolatuk, és szeretnének, jó nehéz lehet "megszűrni" a siserehad nőcikből, hogy vajon ki-miért közeledik hozzájuk??!!

2015. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/255 anonim ***** válasza:
100%

Azert nem egy vilagsztarrol beszelunk...Egy Brad pitt es tarsainak is van kapcsolata ...

Nyilvan nem ezen mulik,hogy valaki kedvelje ot,hogy meleg e vagy sem.

Kivalo sef,es nagyon szorakaoztato volt a musor is.

De ez egy topik.a figura gyanus.ezert lett felhozva a tema is.Az hogy Bernath Jozsi rohogne e ezen vagy sem,hat lehet nem rohogne...

2015. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/255 SeriousGirl ***** válasza:

Akkor nem csak én gondolom így :) biztos hogy rendes és nem olyan komoly,mint a műsorban....

Amúgy szerintem is nehéz lenne neki a párkapcsolat egy ilyen "viszonylag" hírnév után :/ ezen én is agyaltam és ilyen szempontból nem irigylem, de ha megtalálja majd a boldogságot, áldásom rá :)

Amúgy miért fura,gyanús nektek? Ezt kifejtenétek?

2015. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/255 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem meleg. Én nem vettem észre semmi nőieset a beszédében, de lehet hogy nem figyeltem eléggé.

Inkább olyan néha a műsorban, mintha annyira még nem szokta volna meg a kamerát, sokszor megakad mondat közben.


Remélem nem olvassa a gyk-t :D Szegényt már azért is sajnálom, hogy ha kitesz egy képet fb-ra, mennyi kiéhezett csaj kommentel szivecskéket meg hasonlókat hozzá. Megnéztem az adatlapokat, hááát... családos, férjezett nők, illetve 15 körüli csajok a legtöbb. A kinézetüket inkább hagyjuk. Biztos kap egy rakat felkínálkozó üzenetet is... Nehéz lenne így normális kapcsolatot kialakítani, mert lehet hogy nem akkora sztár, de az emberek nagy része felismerné ha az utcán szembe jönne. A helyében biztos nem a rajongók közül választanék. Aki a műsor miatt akar vele megismerkedni, az lehet hogy nagyot koppanna amikor kiderül, hogy nem olyan, mint a TV-ben. Gondolom megválogatja, hogy kit enged magához közel. Egyébként meg ha heti 2-3x írna róla a Blikk, hogy kivel, hol mit csinált, kivel jött össze, 2 hét múlva megírnák hogy már nincsenek együtt stb, akkor az lenne a baj, hogy "na már megint a képünkbe tolják".

2015. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/255 SeriousGirl ***** válasza:
100%

Jujj,ne is mond, én is olvastam pár ilyen kommentet meg az a sok szív...és kihagytad az öreg néniket is a sorból....borzalmasak :/

Remélem tényleg megválogatja, kiket enged magához közel, ahogy írtad :)

Talán nem lesz olyan, mint minden celeb szinte, akiknek az élete a sajtóban nem szól másról, csak arról, éppen kivel jött össze, kivel nem....

Így is felröppent az,hogy Rozinával voltak incselkedő összenézések...ennyi erővel a 2.évadban volt az a szőke akit Major Lucának hívtak...nos,ott talán jobban látszott a szimpátia,de aztán ki tudja.... :/

2015. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/255 anonim ***** válasza:
Egy másik topikban is volt írva, hogy főleg a tinik és a családos háziasszonyok rajonganak érte. Ebből is látszik, hogy egy magára valamit is adó jobb nőnek nem kellene Józsi. Talán nem véletlenül.
2015. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!