Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az rtl-en futó konyha főnök...

Az rtl-en futó konyha főnök című sorozatból, Bernáth József az-az a séfről tudsz többet mint a google?

Figyelt kérdés
Páldául facen sem találtam meg,ha valaki tudja belinkelné? Kösziii :) Meg némi info.. azt sem tudom,hány éves van-e barátnője...mert annyira zsáner...hogy az valami hiehtetlen.. :)))

2014. szept. 5. 16:01
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/255 anonim ***** válasza:
94%
Én ismerem őt személyesen, korrekt embernek mondanám, bár tényleg voltak olyan momentumai a versenynek, amelyekben nem tűnt annak, de ez egy szerep volt, amit elvállalt, és végigcsinált, ahogy elvárták tőle. A fülében végig ott volt a füles, aki figyelt, láthatta, azon instruálták mindvégig, ahogy a másik két zsűritagot is, ez így működik, nem a teljes valóságot látjuk sohasem, hanem amit meg akarnak mutatni a szerkesztők nekünk. Ide show kellett, bulváralapanyagokkal, megkaptuk. A műsor készítői így gondolták, hogy bejön majd a nézőknek a show, erről nem a séf tehet, ő tényleg csak eljátszotta, amit rászabtak, és higgyétek el, a való életben nem díjazna egy ilyen becstelen trükközést, nagyon is elítélné, de itt nem tehette meg, mert ez egy kereskedelmi tévé, kereskedelmi műsora volt. Ő egy nagyon gerinces ember, de itt meg volt kötve a keze.
2014. okt. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/255 anonim ***** válasza:

szia!

Te vagy az a hozzászóló,aki egy középsuliba járt vele?Vagy egy másik hozzászóló? :)

Honnan ismered a séfet?(persze,csak ha el szeretnéd árulni...)

Igen,láttam a fülest a fülükben...sejtettem,hogy megmondják nekik mi a dolguk..igaz én nem ismerem a séfet,de szerintem is jó embernek látszik a magánéletben..biztosan segítőkész stb...

2014. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/255 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kati, nem, én nem iskolába jártam együtt vele, dolgoztunk együtt, pontosabban azonos helyen dolgoztunk, mert nem voltam közvetlen kollégája, lévén, hogy én nem konyhán tevékenykedem, de volt alkalmam kicsit alaposabban megismerni őt, ez alapján írtam a hozzászólásom.
2014. okt. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/255 anonim ***** válasza:

Értem.És régen dolgoztál vele együtt?Gondolom itt Magyarországon.

Szerintem biztosan te sem tudod megmondani,hogy milyen hónapban született,csillagjegy.Mindenki azt akarja kideríteni,de még google sem dobja ki.

2014. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/255 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem Magyarországon, és fogalmam nincs, milyen hóban született, eszembe nem jutott soha erről beszélgetni vele, viszont ha alkalmam nyílik rá, megkérdezhetem. :)
2014. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/255 anonim ***** válasza:
100%
Ami a műsort illeti, végül mégis csak a jó győzedelmeskedett, és bebizonyosodott Józsiról is, hogy nincs baj az értékítéletével, mert jól választott és igazságosan, a végső értékelésében kiállt Kálmán mellett a legteljesebb mértékben... Mondtam én hogy korrekt ember, akit a műsorkoncepció megkötött valamelyest, de végül nem adta el a lelkét, és ez a lényeg. :)
2014. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/255 anonim ***** válasza:

Én személy szerint Kálmánnak szurkoltam.Nem szerettem Rozinát.Azt gondoltam, a séf nagyon Rozina párti..Lehet tévedtem.Az nyert,akinek kellett :))Lesz 2. széria is.Remélem a zsűri marad ugyanez :)

Pedig tényleg a születési hónapjára/horoszkópjára kíváncsi mindenki.Ja meg h van-é barátnője.Jó,mondjuk a barinős rész tényleg a magánszférája.. :)

Viszont ha tényleg kiderítenéd a szüli-i dátumát amikor módodban áll,azt nagyon megköszönném :)))

2014. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/255 anonim ***** válasza:
Csinalt mar valaki face csoportot? :D
2014. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/255 Dynah01 válasza:

Imádom! A szeme, a hangja, ahogy néz... Olvadozok a tv előtt (most már a monitor előtt)...

Ezt is most néztem meg, még nem is láttam, hát ettől már tényleg nem bírtam tovább, annyira cuki, ahogy odaszalad és segít neki. Ahhh... Beleképzelem magam a helyébe, bárcsak hozzám rohanna oda és aggódna értem!!! :)))


[link]

2014. okt. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/255 anonim válasza:
Fördős zé nem meleg barátnője van enyierővel titeket is nézhetnének melegnek
2014. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!