Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az rtl-en futó konyha főnök...

Az rtl-en futó konyha főnök című sorozatból, Bernáth József az-az a séfről tudsz többet mint a google?

Figyelt kérdés
Páldául facen sem találtam meg,ha valaki tudja belinkelné? Kösziii :) Meg némi info.. azt sem tudom,hány éves van-e barátnője...mert annyira zsáner...hogy az valami hiehtetlen.. :)))

2014. szept. 5. 16:01
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/255 anonim ***** válasza:

Gondolom napi tízesével kap ismerkedős üziket..:/

Én amiatt nem is gondolkodtam, hogy írok mert egyrészről ténleg bennem volt, hogy tuti nem reagál..Másrészről meg mit írjak? Kaja engem nem hoz lázba, bár a főzős műsorokat szeretem nagyon nézni. Azt meg még sem írhatja az ember, hogy - Helloka, tök szimpi vagy,bár nemtom milyen lehetsz, fussunk össze, hogy jobban megismerjelek.. :)

2015. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/255 SeriousGirl ***** válasza:

Az ismerkedős üzikre szerintem nem nagyon reagál.Lehet elolvassa,de csak fintorogva odébbkattint,hogy: "na már megint egy eszelős...".Nem lehet tudni amúgy mennyi ilyen üzenetet kap,de hogy az enyémre ezek mellett válaszolt,az a mai napig meglep :)

Az igaz,hogy pl. "találkozós" üzenetet nem érdemes írni.Eleve nem tudni,mikor merre van.Nagy szerencse kell még szerintem ahhoz is,hogy az utcán látni lehessen :)

2015. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/255 anonim ***** válasza:
Ahogy nézegettem a hivatalos facebook oldalát, az egyik hozzászoló azt írta, hogy a legjobb értesülései szerint Józsi-séf családos...(egyik júniusi kép alatti szövegben..)
2015. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/255 SeriousGirl ***** válasza:
Igen,én is láttam :D az egy ősz hajú nénike volt, ha jól emlékszem....kötve hiszem hogy igaz...amúgy valamelyik másik topikban írta valaki, hogy jól ismeri a séfet, de azt mondta, hogy most a munka fontos neki......
2015. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/255 anonim ***** válasza:

Az utóbbit itt is írta v.ki.

Mondjuk, jól megoszlanak az állítólagosan ismerők között, az infók: két véglet van csak..

Na most már komolyan, érdekelne, hogy mi az igaz!!!!!! ;)

2015. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/255 SeriousGirl ***** válasza:

Hát igen :) ezt maximum csak a séf tudná igazán megmondani...

De most,ha nem igaz, minden folytatódik tovább...ha viszont igaz, akkor rengeteg nő álma omlik össze pillanatok alatt...

De ami számomra érthetetlen, hogy az öreg mamik mit pletykálnak össze egy 30 körüli fiatal férfiról.... :D

2015. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/255 anonim ***** válasza:

Lehet az ismeretségi köréből v.ki ismeri..

Bár a fórumozó, aki azt írta, hogy nincs senkije, úgy állította be, hogy ő meg közvetlenül ismeri..

Elég katyvaszos az infó áradat mindenesetre!


Szerintem azt eltitkolni, hogy van az embernek v.kije nem nagyon szokták, max. úgy hogy megmondják, hogy a magánéletet a nyugalom miatt nem szeretnék bolygatni.

Itt meg inkább az van, hogy konkrétan nem lehet tudni semmit.


VALAKI ÍRJON MÁR KONKRÉTAT ÉS IGAZAT!! :))

2015. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/255 SeriousGirl ***** válasza:
Nos, igen. Azt a fórumozót kellene megkérdezni :) bár ahogy eddig is kiderült, és írtam is,valószínűleg nem az a típus, aki bármit kiteregetne a magánéletéről :/
2015. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/255 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis írtál neki és válaszolt is, írj neki még egyszer és kérdezd meg :D
2015. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/255 SeriousGirl ***** válasza:
Isten ments :D
2015. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!