Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves férfi - 23 éves szűz...

30 éves férfi - 23 éves szűz lány: "baj" lesz belőle?

Figyelt kérdés

Nos, 23 éves lány vagyok, és szűz. (Ezt önmagában ne minősítsétek. Vagyis lehet minősíteni, de nem ez érdekel.)

Megismerkedtem egy 30 éves férfival, volt már 5-6 randink, jól érezzük magunkat egymással, tetszem neki, és nagyon azt érzem, hogy nem rohamtempóban, de ebből bizony lesz valami.


Én ezt így még nem gondoltam végig, csak pár napja említette egy barátnőm, hogy szerinte ha majd egyszer megtudja, hogy szűz vagyok, nem biztos, hogy utána is akar még velem lenni, mert egy 30 éves férfi már a tapasztalt, "igazi" nőket szereti.


Ez igaz lehet általában? Mit gondoltok?


2011. okt. 13. 16:57
1 2 3 4
 31/34 Imre777 ***** válasza:

Bocsánatot kérek előre, de nem olvastam el a válaszokat, úgy írom a véleményem!


Bár mi igaz lehet, bár mi megtörténhet, de rám ne mondja senki, hogy csak megb . a . sz . ni akarok egy lányt, amikor feleségül akarom venni és egész életem vele akarom leélni vagy, hogy azért nem kell egy lány, mert még lány, amikor nekem nem kell b . a . sz . ott nő csak szűz...!

Vannak ilyen, meg olyan emberek, vannak nagyon sokan nagyon szemetek, nagyon idióták..., de nem mindenki, akad egy pár rendes, normális ember is, ezért ne jelentsük ki mindenkiről, hogy akármilyen!

2017. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

Kedves 10

Jelen.

2020. júl. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Mi lett a vege?
2020. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Na mi, háát COVID...
2022. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!