Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves férfi - 23 éves szűz...

30 éves férfi - 23 éves szűz lány: "baj" lesz belőle?

Figyelt kérdés

Nos, 23 éves lány vagyok, és szűz. (Ezt önmagában ne minősítsétek. Vagyis lehet minősíteni, de nem ez érdekel.)

Megismerkedtem egy 30 éves férfival, volt már 5-6 randink, jól érezzük magunkat egymással, tetszem neki, és nagyon azt érzem, hogy nem rohamtempóban, de ebből bizony lesz valami.


Én ezt így még nem gondoltam végig, csak pár napja említette egy barátnőm, hogy szerinte ha majd egyszer megtudja, hogy szűz vagyok, nem biztos, hogy utána is akar még velem lenni, mert egy 30 éves férfi már a tapasztalt, "igazi" nőket szereti.


Ez igaz lehet általában? Mit gondoltok?


2011. okt. 13. 16:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
78%
Én 20 évesen mentem férjhez, a férjem 31 éves volt akkor, és a nászéjszakánkon veszítettük el mindketten a szüzességünket. Azóta is boldogan élünk egymással. :)
2011. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
100%

Én tavaly ugyanebben a helyzetben voltam. Akkor voltam 23, a barátom meg 31. Nekem előtte nem volt senkim. Társkeresőn ismerkedtünk meg. Elég bizonytalan voltam én is, hogy mit tegyek. De ő kedves volt és megértő. Vigyázott rám. Azóta is együtt vagyunk. A lényeg, hogy mindenképpen mondd el neki, mert ha nem tud a dologról, akkor akaratán kívül fájdalmat okozhat neked.


24/L

2011. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, ha tényleg szeret téged, nagyon fog neki örülni. Különben, sajnos megéltem néhány ilyet, amikor szóba jön a kapcsolatotokban az a bizonyos szám, van olyan pasi, aki elég komolyan magába fordul, mert nem akar belegondolni, hogy te meg egy másik...nálatok ez nem lehet baj.
2011. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
100%
Örülni fog neki. 26 éves volt a barátom, akivel először lefeküdtem, én 19 voltam, és nagyon boldog volt, most is mosolygok, ha eszembe jut...szerintem ne aggódj!
2011. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lesz baj! Ha normális a pasi, akkor ez nem jelenthet neki problémát. Írják itt sokan, hogy talán még kifejezetten örülni is fog neki. Ez is meglehet, de az is, hogy tudomásul veszi és kész. De azzal sincs gond. Csak ne negatívan reagáljon, az a lényeg.


Velem egyébként olyan volt (még szűz vagyok), 24-25 évesen randizgattam egy 31 éves férfival. Nagyon kedves és normális pasi volt. Mikor én elmondtam neki, mi a helyzet, ő is csak nyugtázta és kész. Nem esett kétségbe, bár szerintem különösebben nem is örült neki, hanem tudomásul vette. (Sajnos nem lett a dologból semmi komoly, bár nem a szüzességtéma miatt, de ez már egy másik történet.)


Még annyi, hogy arra figyelj szerintem: ne az utolsó pillanatban mondd el, hogy szűz vagy, de ne is a legelején! Én az utóbbit tettem az említett pasival, és utólag belegondolva tök hülyeség volt. Egy kvázi ismeretlen férfinak, akivel egyszer-kétszer randiztam -- legyen bármilyen kedves, aranyos és szimpatikus, baromira semmi köze ahhoz, hogy szexeltem-e már vagy sem. Szóval elég fura dolog volt ez a részemről, ma már nem tennék ilyet.


Szóval szerintem csak akkor mondd el, ha már egy ideje együtt vagytok (most konkrét időpontot inkább nem javasolnék, ez úgyis olyan egyénfüggő).


És persze sok boldogságot, remélem, összejöttök. :) (Szerintem ez ideális korkülönbség köztetek.)


27/N

2012. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
E miatt ne aggódj,biztosan nem fog veled szakítani,sőt örülni is fog mert az hogy nem fekszel össze akárkivel a mai világban szép és ritka dolog!Meg amúgy is,ez a férfiaknak hogy te lehetsz neki az első,egy megtisztelő dolog,legalábbis nekem az..És amúgy is,1-2 alkalom után belejösz,és mondom aki ezért mert szűz vagy elhagy az nem normális,én még örülnék is neki ha szűz barátnőm lehetne!
2012. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Wahlli válasza:
75%
És mit gondoltok arról,hogy 19 éves(szűz) lány koránál érettebb felfogással, egy 31 éves pasival :) Milyen kapcsolat lehet ebből?
2012. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
100%
És honnan tudod hogy ő nem szűz ? :) menni fog az , de még várj vele
2012. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
58%

Ha nem nős és nincs állandó barátnője még akármi is lehet belőle, a koreltérés inkább neki kényes mert egy fiatal lány hamar ráunhat egy idősebb pasira.

Egy szűz lány minden pasinak élete nagy ajándéka!

Még akkor is ha több problémával jár!

A gyakorlatlanság hátránya az előny is egyben hogy magának tanítja "neveli" a jóra! :)

2012. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
55%
én 29 éves srác vagyok engem nem zavarna inkább izgatóbb ha egy csaj még ártatlan arra jobban gerjednek a férfiak és ha tényleg lesz belőle valami és tényleg szeret téged nagyon oda fog figyelni rád hogy az első ne legyen annyira rossz élmény
2017. júl. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!