Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok őszintén egy tapasztala...

Lányok őszintén egy tapasztalatlan pasi is lehet vonzó a szemetekbe még akkor is, ha elmúlt húsz éves?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Persze, engem kifejezetten vonzanak a tapasztalatlan pasik.
2015. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem a szűz fiúk vonzanak... de lehet, hogy a legtöbb lánynak a tapasztalt jön be....
2015. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
őszintén szólva nem
2015. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az eddigi tapasztalataim szerint a tapasztalatlanság nagy akadálya annak, hogy valakinek kapcsolata legyen. Itt nem feltétlenül csak a szexuális tapasztalatlanság számít, hanem a párkapcsolati tapasztalatlanság is. Saját példa, 28 évesen sem volt még sose randim, fogalmam sincs, mit kellene csinálni egy randin. (nem mintha amúgy esélyem lenne rá, hiszen nagyon rossz külső adottságaim vannak). Ez pedig nehezen tolerálható.
2015. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén nem tudom miért kell különbséget tenni a kettő között, mert aki tapasztalatlan az nem biztos, hogy béna lesz és alkalmatlan.
2015. máj. 10. 19:15
 6/12 A kérdező kommentje:
Engem nagyon zavar, hogy különbséget tesznek, mert inkább a személyiségen múlik az egész és nem az előéleten.
2015. máj. 10. 19:17
 7/12 anonim ***** válasza:
anno voltam tapasztalatlan pasival, nem győzött meg, ennyi
2015. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2015. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ez volt a gond vele? Nem lehet, hogy valami egész más gond volt?
2015. máj. 10. 19:35
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

őszintén? nem vonzó számomra. bár attól is függ, hogy mit jelent a tapasztalatlan: szűzet, vagy egy olyan pasit, akinek csak 2-3 nője volt eddig. (ez utóbbi nem kizáró ok)

én is voltam tapasztalatlan pasival, és béna volt szexuális és kapcsolati szinten is. akik tapasztaltabbak, jobban értik a dolgukat, magabiztosabbak, és ettől már vonzóbbak is a szememben. ha párt keresek, nem az az első kérdésem, hogy na hány nővel voltál eddig, de azért elég hamar kiderül.


nem azt mondom, hogy egy 20+os tapasztalatlan pasi csak béna lehet, de azért nagy százalékban így van.

2015. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!