Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok őszintén egy tapasztala...

Lányok őszintén egy tapasztalatlan pasi is lehet vonzó a szemetekbe még akkor is, ha elmúlt húsz éves?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 19:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
tapasztalatlan = béna ?
2015. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Először is elnézésedet kérem, hogy nem engem szólítottál meg (nem vagyok lány :P). De hadd mondjam el, hogy én elmúltam már 20, mikor először voltam lánnyal. Meg volt lepődve, hogy tényleg nem voltam még mással. Szerintem ez mindent elmond.

Tegyük szerintem tisztába a dolgot kedves válaszoló lányok.


1. Attól, hogy valaki szűz, még nem béna! Szűz =/= béna.

2. Ha sok csaja volt a pasinak, akkor tapasztalt, de ettől még lehet totál béna.

3. Ha sok csaja volt a pasinak, akkor pasiról beszélünk és nem férfiről!

4. Végül, de nem utolsó sorban, amit a környezetemben hallottam többségében, hogy a férfivel szemben a pasi a szex közben a párjában a saját szerszámát szereti a legjobban. Bocs ezért a profán megfogalmazásért.


Hadd legyek őszinte veled. Más ha pasid van és más ha barátod/párod/kedvesed/szerelmed stb. Pasi az, akivel kiéled magad, vagy akiről azt hiszed, hogy a barátod, de ő éli ki magát veled.


Az legyen számodra vonzó, amilyen a személyisége a másik személynek. Az, hogy tapasztalatlan nem az ő hibája, viszont a bénaság mindig. Ugyanis szexet illetően az ember beszél a párjával, hogy mit-hogy szeretne. Normális esetben pedig egy férfi látott már annyi szexfilmet, hogy az általa látott módszerek közül valamelyikkel biztosan örömet fog neked okozni. A legfontosabb, hogy figyeljetek egymásra és segítsétek egymást.

2015. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!