Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az a gyanúm hogy a pasim...

Az a gyanúm hogy a pasim hazudott nekem a szüzességem elvesztését illetően, szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt voltam legelőszőr együtt a barátommal. Igazából nem akartam még mert 16 évesen még korainak tartottam. Aztán a pasim mondta h ne aggódjak amiatt mert van egy póz (ha a lábamat a nyakába rakom) aminél nem vesztem el teljességgel a szüzességemet és kotont sem kell használnunk mert 100%ig bizonyítva van hogy ebben a pózban nem lehetek terhes. Én mégis félek. Kétszer élvezett belém és amikor belémhatolt véreztem is. Most akkor ugye szűz vagyok még? Terhesség szóbajöhet? :S
2010. júl. 7. 18:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/130 anonim ***** válasza:
32%
Kicsi lány! Itt ütközik ki az, hogy nem szabad egy pasiban sem megbízni manapság. Az jó, hogy anyukáddal megbeszélted, de jó lett volna ha ezt a beszélgetést már jóval korábban megejtitek. Gratula az anyukádnak is, hogy nem igazán figyel oda rád. 30/N,
2010. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/130 anonim ***** válasza:
84%
nem kellene mindenkit oltani...megint...csak azt az id*óta vadb*rmot aki ilyet tesz
2010. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/130 anonim ***** válasza:
79%

Szivecském , 3 hónap? 16 évesen? Kicsit tényleg várnod kellett volna vele, Testileg ha érett is voltál rá, szellemileg még mindig nem...

Bármennyire is Durván hangzik és 9! Hónapot várattam hogy 1000%-ban megbizonyosodjak hogy MEgbízhatok-e benne és hű-lessz-e hozzám:) És lám azóta 6 év is eltelt, és még mindig eggyütt vagyunk, sőt már a házasság is tervbe jött:)

25/N

2010. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/130 anonim ***** válasza:
91%

azé sajnálom hogy vannak még ilyen srácok de legalább gumit használtatok volna ennyire tessem lehetsz hiszékeny 16 évesen.

19F

2010. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/130 anonim válasza:
68%
hány éves a pasid, hogy ilyenre képes volt?
2010. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/130 anonim ***** válasza:
58%
ügyes a srác :D::DD
2010. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/130 anonim ***** válasza:
95%
ááááááááááááááááááááá, ezen szakadtam:D:D:D:D ekkora FAILt, nem hittem, hogy létezik ennyire hülye ember főleg nem lány, hogy lehet valaki ennyire sötét, a srác most biztos röhög rajtad és a haverjainak meséli mit csinált, nem vagyok egy kárörvendő de ezen csak röhögni tudok
2010. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/130 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki a pasit szidja,de szerintem,akivel ilyen nagy baromságot el lehet hitetni,az meg is érdemli. A srác csak jól kihasználta a csaj naívságát és ahogy az várható volt, lelépett. Meg kell hagyni,ügyesen csinálta. Mondom ezt lányként, hiszen tök fölösleges mást okolni a saját agyatlanságunkért. Elég siralmas,hogy 16 évesen egy lány ennyire ostoba!

Szűz már semmiképpen nem vagy, viszont a terhességre elég nagy esélyed van!Csak gratulálni tudok!

18/L

2010. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/130 anonim ***** válasza:
100%
Túúúúl olyan hangzása van a dolognak, mintha fuckyeahra akarnál vele felkerülni. Elég hihetetlen, de ha vannak mégis ilyen hülyék, akkor tegyél nekünk egy szívességet... -.-"
2010. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/130 anonim ***** válasza:
94%
Kamu.
2010. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!