Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Edzőtermi ismerkedés tippek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzőtermi ismerkedés tippek?

Figyelt kérdés
Edzőteremben, fiúként milyen indokkal menjek oda olyan fiú(k)hoz,akik bejönnek? :D Van több fiú is, akivel mennek a szemezgetések és jó lenne valahogy elindítani az ismerkedést, de azért lebukni sem szeretnék, ha esetleg félreérteném a jeleket :D

dec. 18. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Segits felpakolni a sulyokata rudra😛
dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező hány éves vagy?
dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
vigyél neki egy proteinszeletet
dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
De csak csokisat, mert az epreset nem szeteti.
dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Dombóvári István mesélt egy viccet.


Meglátott az edzőteremben, ahová fogyni járt, egy szép csajt, és megkérdezte az egyik ottani srácot, hogy melyik géppel nyomja, hogy felkeltse a csaj figyelmét, mire az edző srác: "Azt a nagy zöldet a bejáratnál, az van ráírva, hogy "OTP Bankomat".

dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Hát... Ha hozzám jön oda valaki ismerkedni edzőteremben, lehet megütöm. De a minimum, hogy elzavarom 'csába.


Oda én pont kikapcsolni megyek, magammal foglalkozni. Ez az "én" időm. De ez én vagyok.

Aztán, hogy más hogyan áll hozzá, az más kérdés.

dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi többször is megütöttük egymást. Bár az box edzés volt. De amúgy oda tényleg azért mész, hogy magaddal foglalkozz. Aki nagyon ismerkedni akar az menjen tánciskolába.
dec. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Velem edzés után volt zuhany közben, hogy valaki nagyon nézett és többször is szembe állt be zuhanyozni. De nem lett belőle sajnos semmi. Nehéz megmondani, hogy mi lenne jó.
dec. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
5. Nem szeretnem annyira a Dombi-féle vicceket, de ezen félnevettem :'D
dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Pedig ez már nagyon régi vicc.


https://www.youtube.com/watch?v=Q8dtwniN7BY

dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!