Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg értéktelen egy közel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg értéktelen egy közel 30 éves szűz nő?

Figyelt kérdés

Elfogadom a negatív dolgokat de kérlek titeket válaszaitokat normálisan írjátok le. Nem privátot szeretnék csak érdekelne a véleményetek.

Közel 30 éves vagyok de még nem voltam férfival, nagyon kevesen tudják ezt rólam senki nem gondolná, hogy ez így van. Nem vagyok visszahúzódó vagy ilyesmi de soha nem volt olyan férfi akivel el tudtam volna képzelni azt, hogy lefeküdjek. Sokáig nem is akartam semmilyen intim kapcsolatot ez megváltozott és ismerkedtem, nem szoktam elmondani az elején, hogy szűz vagyok mert eddig akinek elmondtam lekoppintott.

Nemrég megkaptam azt, hogy "értéktelen" vagyok mert közel a 30-hoz defektes nyomorék lehetek csak, ha nem feküdtem le még senkivel. Nem érzem magam annak igaz tényleg elég sok minden kimaradt szexuálisan. Nem tudom egyáltalán ezt a dolgot legközelebb elmerjem e mondani, hisz addig minden jó míg el nem mondom én még szűz vagyok.



jan. 22. 13:53
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%
Nem értéktelen, szerintem egy nő rugalmasabban alakítható az ágyban mint egy férfi. Aki pedig komoly szándékkal közeledik hozzád, azzal nyugodtan megoszthatod ezt, mert ha tényleg Téged akar, akkor ezaz infó nem lesz neki releváns. N
jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
88%
Ha elmondod, ha nem, az elso alkalomnal kiderul.
jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem vagy értéktelen, ez nem ettől függ. Amúgy pasiként írhatom, hogy egy beszélgetés alkalmával pár perc alatt kiderül még ha nem is szexről beszélgettek, hogy még nem voltál pasival szóval nem biztos, hogy akiről azt hiszed az nem tudja vagy nem sejti. Ezt nem lehet "eltitkolni". Teljesen más egy szűz nő szóhasználata mint egy olyané aki már nem az.

Értékes vagy! Ne foglalkozz azzal aki mást ír. :) Talán azért írják ezt nem ők ennek a hátrányaira összpontosítanak de velük nincs is dolgod. Vannak törvényszerű dolgok amik egy nővel, lánnyal történnek fejben, hozzáállásban miután elveszítik a szüzességüket és ezt sokan már nem akarják pasiként átélni de nem is olyan pasi kell neked. Egy kedves és türelmes akár szintén szűz pasi lenne a legjobb a számodra szerintem :) F.

jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%

Baromság... Mármint, hogy értéktelen lennél 🙂

Igaz én is "lekoppintanálak" de nem miattad hanem amiatt, hogy nem gondolom, hogy jó lennék első szexuális élménynek.

Életed végéig szidnál 😅😅


Elég sok nővel voltam már de egy szűzzel "nem mernék" kikezdeni.

jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

Az "értéktelen" szöveget valószínűleg olyan pasitól kaptad meg amelyik meg akart búbolni csak nem tudott. Egy szimpla rosszindulatú megjegyzés volt a részéről semmi több.

Nem különösebben érdekli a pasikat, hogy szűz vagy-e vagy sem, az érdekli őket hogy ők maguk meddig tudnak úgymond veled eljutni.

jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
86%

Nálam őszintén red flag lenne. Ismerkedtem már olyan lányokkal, akik 30 felé közelítettek és elmondásuk alapján még szűzek voltak.


Nem volt jó tapasztalat. Nem is keresek ilyesmiket. Volt aki néhány jó hangulatú randi után szó nélkül ghostolt, volt akivel a közös hangot nem találtuk, volt aki mélyen vallásos háttérből jött és rám kényszerítette volna, volt akinek múltbéli traumák, tapasztalatok miatt előbb professzionális segítség kellett volna, de randin ingyenes a lelki szemetes... Stb.


Nem hiszem, hogy értéktelenek vagytok, vagy ilyesmi... De amellett, hogy pasival szemben elvárás lett volna ilyenkor mindig, hogy köteleződjek el komoly párkapcsolat mellett (amiben mindig benne lettem volna, mert azt kerestem) a másik oldalról volt ilyenkor sokszor dobbantás miután már érzelmileg azért belegabalyodott az ember a dolgokba.


Az ilyen történetek azért hamar kedvét szegik a pasiknak is és a 3. X-re lát szerintem közülünk mindenki eleget belőle, hogy ne kérjen repetát.


Ha valaki nem tart több vasat a tűzbe egyszerre, akkor azért keserű a szájíz, ha hónapokig kajtat valaki után csak azért, hogy a másik belső gátjai, vagy akármi miatt ejtsék.


Ennyi van mögötte.


Majd jön valaki akinek kevesebb rossz élménye volt ilyesmivel, vagy nem bánja a sokadik ilyen próbálkozást sem... De nem egyszerű egyik oldalról sem. Csak pasiként a saját szemszögem/tapasztalatom írtam erről.


Ettől független a legjobbakat kívánom a párkereséshez.

jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem.

Nincs recept, mindenki más, máshogy alakulhat az élete, hibázhat is, mármint rossz döntést hozott adott esetben és még sok minden más is benne lehet.

Ha én veled ismerkednék tegyük fel és egyébként minden stimmelne ( külső, belső tulajdonságok), abszolút nem érdekelne...

jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essen én megértem ha valaki visszautasít ez miatt nem egyszer előfordult de mindig nagyon bunkó módon történt.

Mindig jól kijöttünk majd miután elmondtam teljesen máshogy viselkedtek velem.

Nem vagyok hívő és nem is várok el semmit egy férfitól sem, semmit nem is akarok a másikra erőltetni de a nemet azt hiszem finomabban is lehetne tálalni.

jan. 22. 14:38
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen élményeim voltak mostanában az ismerkedések során, talán még előny is lenne.

Azt tapasztalom a legtöbb mai nőnél, főleg a fiatalabbak között, hogy ha a második randin nem kezdek el úgy viselkedni mint egy felajzott szarvasbika a párzási időszakban, akkor egyszerűen továbbálnak.

Felüdülés lenne már egy olyan nő, akinek a kapcsolat nem csak a szexből áll.

jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
94%

Semmiképpen sem vagy értéktelen, aki ezt mondta, az tényleg egy barom.


De egy bizonyos kor fölött mindkét nem irányába felvetődik, hogy bizonyos korlátokkal küszködik...komplexusok, túl nagy elvárások, stb.

jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!