Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg értéktelen egy közel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg értéktelen egy közel 30 éves szűz nő?

Figyelt kérdés

Elfogadom a negatív dolgokat de kérlek titeket válaszaitokat normálisan írjátok le. Nem privátot szeretnék csak érdekelne a véleményetek.

Közel 30 éves vagyok de még nem voltam férfival, nagyon kevesen tudják ezt rólam senki nem gondolná, hogy ez így van. Nem vagyok visszahúzódó vagy ilyesmi de soha nem volt olyan férfi akivel el tudtam volna képzelni azt, hogy lefeküdjek. Sokáig nem is akartam semmilyen intim kapcsolatot ez megváltozott és ismerkedtem, nem szoktam elmondani az elején, hogy szűz vagyok mert eddig akinek elmondtam lekoppintott.

Nemrég megkaptam azt, hogy "értéktelen" vagyok mert közel a 30-hoz defektes nyomorék lehetek csak, ha nem feküdtem le még senkivel. Nem érzem magam annak igaz tényleg elég sok minden kimaradt szexuálisan. Nem tudom egyáltalán ezt a dolgot legközelebb elmerjem e mondani, hisz addig minden jó míg el nem mondom én még szűz vagyok.



jan. 22. 13:53
1 2 3 4 5 6
 41/53 gabor49 ***** válasza:
29%
hogy lehet egy nő 30 evesen szűz ott valami nagy baj van
jan. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
jan. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

42


?

jan. 23. 07:12
 44/53 anonim ***** válasza:
30%
Hány darab privátot kaptál? :D Itt kb akkor jön minimum 3-4 ha valakiről kiderül hogy lány, itt minimum a tízszeresét saccolom :D
jan. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

44

Egy párat de nem válaszolok rájuk inkább, legtöbbje amúgyis minősíthetetlen hangvételű.

jan. 23. 07:42
 46/53 anonim ***** válasza:
85%
Ne túl korán, de mondd el.. Számomra nem lenne értéktelen, nyilván érdekelne, miért alakult így az élete, de ha amúgy minden rendben lenne, ez nem zavarna. Azon meg nem aggódnék, hogy esetleg bepótolná ami kimaradt, más miatt is hagytak már el, szóval nem izgulnék előre.
jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagy értéktelen. Sőt.

Te egy csiszolatlan gyémánt vagy.

Megtudtad őrízni azt, ami minden nőnek a legnagyobb kincs.

jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
54%
Én már csak azért is szívesen beszélgetnék egyet veled, hogy mi lehet az, ami miatt nem tudtad bevonzani a potenciális partnert, ha gondolod.
jan. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
73%
Kedves kérdező! Én is hasonló helyzetben vagyok. Az ismerkedés elején elakadok sajnos. Eddig senki nem mondott bántó dolgot nekem legalább. Ezt nem szabad magadra venni. Azok mondják, akik nem kellenek senkinek, és csődtömegek. Értékes vagy, hidd el! 33N
jan. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
48%

De pont hogy ott a probléma, hogy innen egy pasi sem ér meg egy beszélgetést nektek, vagy ha mégis, akkor egy ilyen anonim írás, ahol napi egy levél a tempó.

Az utóbbi és a kérdés írója is lehet szimpatikus a számomra, de ha nem jelentkeznek, akkor nincs megoldás, vagy a gyatra randioldalak.

Nem írtam, de várom, hátha kapok levelet, 29 évesen.

jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!