Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg értéktelen egy közel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg értéktelen egy közel 30 éves szűz nő?

Figyelt kérdés

Elfogadom a negatív dolgokat de kérlek titeket válaszaitokat normálisan írjátok le. Nem privátot szeretnék csak érdekelne a véleményetek.

Közel 30 éves vagyok de még nem voltam férfival, nagyon kevesen tudják ezt rólam senki nem gondolná, hogy ez így van. Nem vagyok visszahúzódó vagy ilyesmi de soha nem volt olyan férfi akivel el tudtam volna képzelni azt, hogy lefeküdjek. Sokáig nem is akartam semmilyen intim kapcsolatot ez megváltozott és ismerkedtem, nem szoktam elmondani az elején, hogy szűz vagyok mert eddig akinek elmondtam lekoppintott.

Nemrég megkaptam azt, hogy "értéktelen" vagyok mert közel a 30-hoz defektes nyomorék lehetek csak, ha nem feküdtem le még senkivel. Nem érzem magam annak igaz tényleg elég sok minden kimaradt szexuálisan. Nem tudom egyáltalán ezt a dolgot legközelebb elmerjem e mondani, hisz addig minden jó míg el nem mondom én még szűz vagyok.



jan. 22. 13:53
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
18%

A szűz nő kincs, házasságig meg kell őriznie ezt a kincset!!! F

Aki ezzel nem ért egyet, ANNAK nagy bajok vannak a gondolkodásában.

jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
21%
ÉS, ez szent áldott dolog.
jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
81%
Épp ellenkezőleg, nagyon is értékes. Én csak azért nem próbálkozom olyan nőnél, akiről tudom, hogy szűz, mert ha eddig senki nem volt elég jó neki, akkor miért pont én lennék.
jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
89%
#17 vagyok. A másik nagy kérdés, hogy most már kész lennél-e rá, illetve találsz-e olyan pasit, akivel meg akarnád tenni.
jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
75%

#3 "Teljesen más egy szűz nő szóhasználata mint egy olyané aki már nem az."


Na ezen mondjuk jót nevettem. Szűz nő vagyok, el nem tudom képzelni, mitől változna meg a "szóhasználatom" azok után, hogy lefeküdtem valakivel. Hirtelen elkezdek mindenhol farkakat látni? Szerintem elég beteges, ha valakit ilyen észrevehetően megváltoztat az első szex, és őszintén nem is ismerek senki ilyet.


Inkább az okoz viselkedésbeli különbséget, hogy valaki szingli vagy párkapcsolatban van-e. Például engem a szingli vagy kicsit megfáradt kapcsolatban élő férfiak mindig látványosan meg szoktak bámulni, míg a friss házas és a jó szexuális életű pasik rám se néznek.

jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
75%
Basszus! Mindig is szerettem a szűz lányokat/nőket! f.
jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
90%

Értéktelen ember nincs. Előbb utóbb minden zsák megtalálja a foltját.

De hogy ne csak közhelyeket puffogtassak, személy szerint én sem jönnék össze 25-30 éves szűzzel, mert az én " étvágyam" valószínűleg sok lenne annak a konyhának. Viszont akár itt az oldalon is, bőven akadnak korodbeli szűz , vagy tapasztalattal alig rendelkező férfiak. Jó az tény hogy nagyrészük a személyiségének köszönheti, de akad pár normális is.

jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
75%

Az koppintott le, aki annyit is ért volna. Ennyi. Szerencséd volt. Nem is kell az ilyesmiken kattogni.

Amúgy megkérdezhetem, hány éves vagy?

jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

28

Nemsokára 30.

Írtam fentebb, hogy közel 30 éves vagyok.

jan. 22. 16:48
 30/53 anonim ***** válasza:
25%
Dehogy vagy értéktelen, miért lennél? Van kedved ismerkedni? :)
jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!