Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg értéktelen egy közel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg értéktelen egy közel 30 éves szűz nő?

Figyelt kérdés

Elfogadom a negatív dolgokat de kérlek titeket válaszaitokat normálisan írjátok le. Nem privátot szeretnék csak érdekelne a véleményetek.

Közel 30 éves vagyok de még nem voltam férfival, nagyon kevesen tudják ezt rólam senki nem gondolná, hogy ez így van. Nem vagyok visszahúzódó vagy ilyesmi de soha nem volt olyan férfi akivel el tudtam volna képzelni azt, hogy lefeküdjek. Sokáig nem is akartam semmilyen intim kapcsolatot ez megváltozott és ismerkedtem, nem szoktam elmondani az elején, hogy szűz vagyok mert eddig akinek elmondtam lekoppintott.

Nemrég megkaptam azt, hogy "értéktelen" vagyok mert közel a 30-hoz defektes nyomorék lehetek csak, ha nem feküdtem le még senkivel. Nem érzem magam annak igaz tényleg elég sok minden kimaradt szexuálisan. Nem tudom egyáltalán ezt a dolgot legközelebb elmerjem e mondani, hisz addig minden jó míg el nem mondom én még szűz vagyok.



jan. 22. 13:53
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

10

Nincs ilyenről szó, jól érzem magam ismerkedek görcsösen nem akarok semmi. Tudom nem vagyok tökéletes de ki az? 🙂

Ismerkedtem szűz pasival is 30 feletti volt na ő is dobott miután kiderült szűz vagyok.

Belátom viszont buta voltam, hogy én nem akartam intim kapcsolatot évekig úgy gondoltam meg vagyok nélküle.

Most pedig inkább úgy vagyok vele, ha úgy alakul miért ne a szex is az élet része.

jan. 22. 14:48
 12/53 anonim ***** válasza:
92%

Tudni kellene hogy miért

Én 29 évesen vagyok szűz és bár teljesen nem de 80 százalékban tudom az okát…

Sokáig engem is frusztrált de kb 2 éve elengedtem

jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
87%

A feleségem 31 volt, mikor összejöttünk. Még szűz. 3 és fél év párkapcsolat után vettem el. Azóta is megvagyunk. Sose gondoltam hogy ezért kevesebb lenne.

Volt korábban olyan párom aki "nagyon tapasztalt volt". Olyan is lett a vége. Sose hiányzott.

jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 kisördög1 ***** válasza:
93%
Szerencsére az értékedet nem ez fogja meghatározni, cseppet sem számít, de igaz ami igaz, azért kicsit "fura" hogy még nem találtad meg azt a férfit..
jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 kisördög1 ***** válasza:
100%
Kiegésztés: aki ez alapján mondja rád hogy defektes nyomorék, ott van a baj! Na ő tényleg nem érdemes rá hogy a közeledbe kerüljön.
jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

12

Csak nem akartam, nem is találtam olyat akivel szívesen lefeküdtem volna. Kb 3 éve érzem magam jól a testemben előtte azzal is voltak gondjaim.

Tisztában vagyok azzal miért alakult így.

jan. 22. 15:00
 17/53 anonim ***** válasza:
91%
Sokan arra gondolnának, hogy ritka és szokatlan egy nőnél, hogy mondjuk 14-15 éves korától számítva 15-16 év alatt egyszer sem talált olyan pasit, akivel lefeküdt volna.
jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
81%

16 én sem találok olyat de nekem csak a férfiak 0,001 százaléka tetszik

Nyilván így nem is fogok

jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 kisördög1 ***** válasza:
88%
Akkor lassan eljön az ideje ha a vágy megvan.Persze elsőre nem lesz könnyű annyira elengedned magad, de kellő türelemmel menni fog az!
jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
93%

Egy nő értékét nem növeli az, hogy minél több f...sz járt benne. Ellenben az ellenkezője igen. De ehhez azért az is kell, hogy ne a természeted legyen az oka annak, hogy nem volt eddig komoly kapcsolatod.


Engem személy egyáltalán nem zavarna, hogy szűz vagy. Ha te is elfogadnád azt, hogy fokozatosan haladnék egy ilyen esetben, ami a szexuális életünket illeti.

jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!