Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg értéktelen egy közel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg értéktelen egy közel 30 éves szűz nő?

Figyelt kérdés

Elfogadom a negatív dolgokat de kérlek titeket válaszaitokat normálisan írjátok le. Nem privátot szeretnék csak érdekelne a véleményetek.

Közel 30 éves vagyok de még nem voltam férfival, nagyon kevesen tudják ezt rólam senki nem gondolná, hogy ez így van. Nem vagyok visszahúzódó vagy ilyesmi de soha nem volt olyan férfi akivel el tudtam volna képzelni azt, hogy lefeküdjek. Sokáig nem is akartam semmilyen intim kapcsolatot ez megváltozott és ismerkedtem, nem szoktam elmondani az elején, hogy szűz vagyok mert eddig akinek elmondtam lekoppintott.

Nemrég megkaptam azt, hogy "értéktelen" vagyok mert közel a 30-hoz defektes nyomorék lehetek csak, ha nem feküdtem le még senkivel. Nem érzem magam annak igaz tényleg elég sok minden kimaradt szexuálisan. Nem tudom egyáltalán ezt a dolgot legközelebb elmerjem e mondani, hisz addig minden jó míg el nem mondom én még szűz vagyok.



jan. 22. 13:53
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy értéktelen, sőt, ahogy feljebb írták, inkább kincs. Ja, és 28 vagy, az még messze nem 30.


Örülj inkább, hogy megszabadultál azoktól a ténylegesen értéktelen egyedektől.


30F

jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
78%
Inkább örülj neki, hogy lekoppintott, mivel csak megdugni akart. Nem értéktelen vagy csak kicsit furcsa. Bár lehetett az is oka, hogy túl szemérmes vagy vagy vártál a tökéletes pasira. De nem baj, mert aki tényleg TÉGED akar, azt nem fogja érdekelni.
jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A 28-as kérdésre válaszoltam, hogy nemsokára 30 leszek tehát tényleg mindjárt 30 éves vagyok nem 28!

Van akivel ismerkedem de neki még nem mondanám el az ismerkedés elején járunk.

jan. 22. 17:47
 34/53 anonim ***** válasza:
94%

Teljes mértékben ilyen helyzetben vagyok én is, kérdező. Rólam se gondolnák ezt sokan, esélyem is lett volna már bőven, de nem akartam semmilyen kalandot, és nem találtam olyat, akivel akarnám, akivel úgy éreztem volna, hogy menne. És velem is pont az van, hogy amint megtudja ezt valaki, rögtön bunkó módon küldd el, én is kaptam már meg, hogy defektes vagyok, stb. Egyetlen egy olyan férfi volt, aki teljesen intelligensen mondta el, hogy nincs ezzel semmi gondja alapvetően, de ő már nem akarna ilyen lassan haladni, és nem akarna első lenni. Ezt maximálisan el is fogadtam. A bunkó elutasítások meg a másik fél szegénységi bizonyítványát mutatják alapvetően, de ettől függetlenül engem is rosszul tud érinteni és néha még el is hiszem, hogy igazuk van. Sőt, miattuk sokszor szégyellem is a szüzességem, és sokszor bevallani se merem. Pedig tudom, hogy az ilyen emberekkel nem kellene foglalkoznom, mert nem egymást keressük és nem is illünk egymáshoz. És ezt veled kapcsolatban is tudom: neked se kellene velük törődni, és neked se szabad elhinned, hogy értéktelen lennél!

27N

jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
14%
34! Nyitott vagy ismerkedni olyan férfival, aki szívesen lenne első? :)
jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
40%
R.I.P. postaládák: kérdező, #34...
jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
68%
Édesem. Te egy kincs vagy😘
jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
81%

Valami konkrét, kézzelfogható oka csak van hogy ennyi idősen még szűz vagy!?

Biztos hogy nem vagy értéktelen ember, de mint nőnek nem növeli az "értékedet" ez az elhúzódó szüzesség.

Én az a fajta vagyok, akinek nem érték a szüzesség: a feleségemet biztos nem vettem volna el ha szűz lett volna...

jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy ezzel értékesebb lennék úristen dehogyis.

Nem is kell elfogadni ezt mindenkinek.

Ha emiatt inkább nem szeretne tőlem a másik fél semmit megértem. De azért nem szeretnék hazudni erről jobb elmondani, persze nem az elején.



(A privát üzeneteket pedig kérlek hanyagoljuk, főleg a gusztustalan, megalázóakat!)

jan. 22. 20:40
 40/53 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy értéktelen. Sok sikert kívánok 🥰🥰🥰!
jan. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!