Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagyott tablettából baba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagyott tablettából baba?

Figyelt kérdés
Az első hét állítólag a legveszélyesebb.. Én a 7. szemet nem vettem be és nem pótoltam.Aznap együtt voltunk a barátommal..Az érdekelne hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel?Akár ismerősének lett belőle baj?Vasárnap lesz 2hete hogy kihagytam a tablettát,néha sajnos görcsöl a hasam alja..Nem akarok babát,nem is gondolnék arra csak ez a görcsölés végett dokin is gondolkodtam már annyira kellemetlen..és sok minden mellett persze a terhesség is felvetődött bennem.A folyásom am rendben van...Teljesen tanácstalan vagyok :(

2013. júl. 3. 12:45
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

Anas drága!


A kérdező NEM Lindynette-t szed, hanem REZIA-t!

És annak a tájékoztatójában, MOST kapaszkodj meg, ez szerepel:


" Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut, még akkor is, ha ez két tabletta EGYIDEJŰ bevételét jelenti"


Azaz 12 órán TÚL is be kell venni a kimaradottat! Akkor is, ha csak a következő tabletta bevételekor jut eszébe a delikvensnek!


A Lyndinette tájékoztatójában VALÓBAN nem így szerepel, de abban az 5 másik tablettában, amit én ismerek, ez a mondat szóról szóra így szerepel!

2013. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
0%

Nőgyógyász mellet asszisztens a nővérem!Szóval ne irkáljatok baromságokat!

12 óra késés megengedett,több nem!2-őt egyszerre nem szabad beszedni!Minek nézitek cukorkának?

Aki nem hiszi kérdezze meg a dokijátol!

2013. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

Nem kell ez a lekezelő hangnem, én sem azt írtam, hogy semmiképp ne vegyen be, hanem azt hogy NEM fogod tudni ránézésre, kérdésből megmondani, hogy neki be kell-e vennie, mert nem cukorka.


MINDEN gyógyszernek megvan a MAGA betegtájékoztatója, az abban szereplőket kell követni. Ezt mondom, immár harmadszor, de úgy tűnik, értelmi fogyatékos vagy. Te voltál, aki látatlanban azt mondta, hogy mindig be kell venni az elfelejtett tablettát (az első megnyilvánulásodban se 12 órás határidő, se RTFM nem volt). Szóval nekem ne pattogjál, tanulj meg olvasni.

2013. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
az rád is rád férne, a 21-esben szóltam hozzá először
2013. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:

És annyi eszed nem volt, hogy kotont használj, ha már kihagytad? Vagy ne szexelj, ha nincs koton?

Lehetsz terhes, nem véletlen írják a tájékoztatóba. De ha szerencséd van, megúszod.

2013. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
utolsó, ez teljesen jogos.... ezt én is leirtam:(
2013. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
Ha görcsöl a hasad alja akkor nem vagy terhes hanem meg fog jönni!!!Legközelebb vigyázz!
2013. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
nem én irtam azt a kommentet, de utána kellett volna védekezni. azóta védekeztek másképp?
2013. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

Hülye állat vagy. Moderáld már magad, mit képzelsz magadról?

"Én a 7. szemet nem vettem be és nem pótoltam.Aznap együtt voltunk a barátommal.."

Tudod azt nem írtad, hogy előtte szexeltetek, észlény.

2013. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom magamat moderálni mikor valaki nekem vágja a saját gondolatait,kérdőre von és egy ilyen helyzetben a lehető legsértőbb volt a kérdésed!... ezt meg kell érteni,ennyi.. -.- amúgy meg olyan egyértelmű dolog hiszen akkor miért is szedem a tablettát?Meglepő de okkal és bocsáss meg de engem ilyen dologban senki ne vonjon kérdőre és mondok jobbat mivel itt senkibe nem látsz bele egy adott kérdésen túl,érdemes lenne az efajta kommentjeidre ügyelned... Mert olyankor miért is a kérdező vegyen vissza magából?
2013. júl. 4. 13:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!