Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagyott tablettából baba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagyott tablettából baba?

Figyelt kérdés
Az első hét állítólag a legveszélyesebb.. Én a 7. szemet nem vettem be és nem pótoltam.Aznap együtt voltunk a barátommal..Az érdekelne hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel?Akár ismerősének lett belőle baj?Vasárnap lesz 2hete hogy kihagytam a tablettát,néha sajnos görcsöl a hasam alja..Nem akarok babát,nem is gondolnék arra csak ez a görcsölés végett dokin is gondolkodtam már annyira kellemetlen..és sok minden mellett persze a terhesség is felvetődött bennem.A folyásom am rendben van...Teljesen tanácstalan vagyok :(

2013. júl. 3. 12:45
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
Egyébként rá egy hétig nem szexszeltünk.Valamint jövő hét végén kell megjönnie,nen hiszem hogy az végett görcsölnék...
2013. júl. 4. 13:39
 32/59 anonim ***** válasza:
na, ha utána nem szexeltetek, akkor ne aggódj. a köv. levelet időben kezdd el szedni, és figyelj oda a többire, és akkor nem lesz gond. meg csinalj egy tesztet h megnyugodj kicsit.:)
2013. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:

Miért ne aggódjon?

Az első héten kihagyott tablettánál a kihagyást MEGELŐZŐ 1 hetes periódusban történt aktusból is lehet baba!

Egyértelműen figyelmeztet rá a tájékoztató!

2013. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
igen, de most irjam neki h aggódjon? én már mindent leírtam ami ezzel kapcsolatos. mostmár mást úgyse tehet, mint h megnyugszik és vár.
2013. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
Mivel már több mint két hét eltelt az együttlét óta, nyugodtan tesztelhetsz, nem kell megvárni a menzit.
2013. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
Igen majd tesztelek de a 2hét csak most vasárnap telik majd le..tényleg bocsánat mindenkitől csak annyira kivagyok már emiatt hogy ... nem akartalak lehúrrogni 25-ös,csak tényleg mindig annyira oda figyelek a gyógyszerre és megint csak most annyira nem lenne aktuális egy baba... Köszönöm mindenki válaszát! :)
2013. júl. 4. 20:57
 37/59 anonim ***** válasza:

Össze vissza írsz, kérdező. Most azt írtad, hogy rá egy hétig nem voltatok együtt, a kérdéskiírásodban pedig azt, hogy aznap együtt voltatok.

Egyébként felesleges a vita. Az esély megvan, még akkor is, ha kicsi. Vagy megjön 1 hét múlva, vagy nem. Vagy kivárod, vagy tesztelsz.

2013. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
27.válaszolò vagyok.nekem van hogy elötte 2 héttel már görcsölök...lehet h picit fel vagy fázva... Amúgy ne idegesítsd magad!!Ènis voltam így meg szerintem sokan!!!Ne hagyd magad felhùzni!!!Minden jòt!Remélem segítettem!!
2013. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
Kedves 37-es! Nem írtam semmit félre múlt hét előtt vasárnap júni 23 kihagytam a tabit,rá egy hétig 30-a nem szexszeltünk(múlt héten),most vasárnap pedig letelik a 2hét az adott aktus és tabletta elmaradása óta.. ... 37-es,igen sokat segítettél :) valamint köszönöm mindenki segítségét! :)
2013. júl. 6. 09:05
 40/59 anonim ***** válasza:
Írd meg, ha teszteltél, h minden rendben! :)
2013. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!