Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagyott tablettából baba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagyott tablettából baba?

Figyelt kérdés
Az első hét állítólag a legveszélyesebb.. Én a 7. szemet nem vettem be és nem pótoltam.Aznap együtt voltunk a barátommal..Az érdekelne hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel?Akár ismerősének lett belőle baj?Vasárnap lesz 2hete hogy kihagytam a tablettát,néha sajnos görcsöl a hasam alja..Nem akarok babát,nem is gondolnék arra csak ez a görcsölés végett dokin is gondolkodtam már annyira kellemetlen..és sok minden mellett persze a terhesség is felvetődött bennem.A folyásom am rendben van...Teljesen tanácstalan vagyok :(

2013. júl. 3. 12:45
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
az még 2 nap, simán megjöhet!!!! bárkinek ingadozhat!!
2013. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
:) Igen ez tart életben..! Majd csak hétfőn írok ide megint,addig megpróbálok nem foglalkozni ezzel.. :) *-*
2013. júl. 13. 20:19
 53/59 anonim ***** válasza:

" 3hónap múlva kezd kerekedni a has... így talán megoldható lenne..szerintetek?"


Teljesen egyéni, hogy kinek mikortól kezd el látszani.

Van, aki félideig is rejtegetni tudja, másnak már alighogy kimarad, már feszül a nadrág, a melle meg rögtön duplájára dagad.

A másik meg a rosszullétek... van, aki egy-két szédelgés, émelygés kivételével minden kellemetlenség nélkül átvészeli az egészet, más meg végighányja a fél terhességet.

Előre nem tudhatod.


Ha esetleg terhes lennél, javaslom, hogy csak megfelelő biztosítás és a hazaútra elegendő pénzzel a zsebedben vágj neki az útnak, hogy ha kell, haza tudj "menekülni".


(A következő levél elkezdése ELŐTT azért mindenképpen tesztelj, ha nem jön!)

2013. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet azóta?
2013. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:
:) megjött.. igazából annyit nyavajogtam itt hogy gondoltam majd megírom ha valaki rákérdez.. :| én azért örülök,de az biztos hogy soha az életben nem fogok ilyen dolgon izgulni,valóban igaz lehet hogy ha valaki huzamosabb ideig szed tablettát annak egy ilyen esetből biztosan nem lesz baba..
2013. júl. 22. 17:36
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

"valóban igaz lehet hogy ha valaki huzamosabb ideig szed tablettát annak egy ilyen esetből biztosan nem lesz baba.."


Ne legyél már hülye. Attól, hogy egyszer megúsztad, legközelenb nem biztoos, hogy meg fogod úszni.

Szedd rendesen azt a szart, ha meg kihagyod, akkor HASZNÁLJ ÓVSZERT!!!

2013. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
Ok,jól van.Bár évek óta szedem,ilyen nem fordult elő,de talán most jogos.. :/ *-*
2013. júl. 22. 21:20
 58/59 anonim ***** válasza:

" ha valaki huzamosabb ideig szed tablettát annak egy ilyen esetből biztosan nem lesz baba.."


Az ÉGVILÁGON semmit se számít, hogy mennyi ideje szeded.

Ugyanúgy véd téged is, mint azt, aki csak 1 hónapja szedi.

És ugyanakkora eséllyel eshetsz teherbe, ha kihagysz egy szemet, mint az, aki nemrég kezdte el szedni.

2013. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

nagy szerencséd volt :)

én mindenesetre örülök, h "megúsztad" :)

2013. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!