Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagyott tablettából baba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagyott tablettából baba?

Figyelt kérdés
Az első hét állítólag a legveszélyesebb.. Én a 7. szemet nem vettem be és nem pótoltam.Aznap együtt voltunk a barátommal..Az érdekelne hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel?Akár ismerősének lett belőle baj?Vasárnap lesz 2hete hogy kihagytam a tablettát,néha sajnos görcsöl a hasam alja..Nem akarok babát,nem is gondolnék arra csak ez a görcsölés végett dokin is gondolkodtam már annyira kellemetlen..és sok minden mellett persze a terhesség is felvetődött bennem.A folyásom am rendben van...Teljesen tanácstalan vagyok :(

2013. júl. 3. 12:45
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Ok :) hétfő vagy kedd reggel tesztelek,majd megírom mi lett..
2013. júl. 6. 16:59
 42/59 A kérdező kommentje:
Teszteltem x-epil tesztel,szellemcsikos lett.. Fénytől függően olyan mintha lenne is ott valami meg nem is.képet majd töltök fel csak most nincs otthol internet... Hétfőn újat tesztelek,feltéve ha nem jön meg.. :/Csak annyira idegesítő hogy most izgulhatok vagy sem.. -.-
2013. júl. 8. 18:10
 43/59 anonim ***** válasza:

húha...

és most izgulsz? megtartod? mi lesz? tudja vki? reménykedsz, h azért nincs baba? hány éves vagy?

2013. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.Nem tudja senki de azért én még erősen bízok benne hogy nem vagyok terhes! ha pedig nem vagyok,nincs mit mondanom... amúgy sem tudom mi lenne,valószinű felborulna az életem..A barátommal külföldre készülünk mert itt magyarba csak nyomorgunk,még össze költözni sem tudunk..én érettségivel,szakmával,nyelvvizsgával itthol ülök.-.- éhen halna az a gyermek,valamint itt kellene maradnunk.. így nem lehet gyereket vállalni,csúnyán hangzik de borzasztó dolog lenne.. :(
2013. júl. 9. 06:51
 45/59 anonim ***** válasza:
20%
igy valóban nem lehet. racionális döntés lenne az abortusz.
2013. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

hú. hát nem túl bíztató a helyzet. tesztelj majd még egyet. ha szeretnél írhatsz privátot, mindenképp írd meg, mit döntöttél, mi lett a teszteredmény!

küldöm az energiákat! kitartás! :)

++++++++

2013. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
annyira szánalmasak vagytok :D pontozzatok csak le mert a nyomorba nem szülök gyereket.. omg:D
2013. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:
jaj még nem jött meg de előjele sincs :"(((((((((( a külföldi lehetőség előtt pedig ott a zöld út... :"((
2013. júl. 13. 17:37
 49/59 anonim ***** válasza:
És a tesztet megismételted?
2013. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:
Még nem ismételtem,hétfőn kell a következő levél 1. szemét bevennem,hétfőig így reménykedem.Olvastam itt az oldalon hogy ha ténylegesen nem jött meg,rászámolva 1-2 nappal érdemes tesztelni.Az a mindjárt megjön érzésem van,de végül is az is benne van hogy tényleg megjön vagyis imátkozom.A folyásom is szép fehér szagtalan,ilyenkor nem így szokott lenni.. :( Amúgy arra gondoltam ha netán terhes vagyok nem mondom el senkinek,így ki tudnánk menni a barátommal dolgozni,amúgy is állítólag 3hónap múlva kezd kerekedni a has... így talán megoldható lenne..szerintetek?
2013. júl. 13. 19:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!