Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vedekeztunk de terhes lettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vedekeztunk de terhes lettem hogy mondjam el anyueknak?

Figyelt kérdés
17 vagyok vedekeztunk es nem ertem hogyan de terhes lettem falusi vagyok anyamek nagyon odavanak a csaladi hirnevert sosem jottunk ki jol egymas a szuleimel ezt nem ertenek meg..nagyon nehez elmondanom mert felek nagyon felek...jobban atol hogy nagyot csalodnak bennem igyis sok gondjuk van en meg meg +teher a nyakukon..

#terhesség #mentheteen vagyok
2015. okt. 4. 14:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Írj
2015. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy dologban nagyon tévedsz: NEM védekeztetek. A "majd vigyázok" ugyanis nem védekezés.

Az írásod alapján ne is haragudj, de lerí rólad, hogy nem vagy egy lángész. De most nem ostoroználak azért, amiért 17 évesen képtelen vagy pár mondatot helyesen leírni. Ez lényegtelen most. Viszont az, hogy 17 évesen ennyi esze legyen valakinek, hogy normális védekezés nélkül szétteszi a lábát... csak gratulálni tudok.

Nem is értem, hogy hogy nem lehetett ennyi eszetek? Nem csak neked, a leendő apukának sem. Már 7.-8. osztályban is van felvilágosító óra, még ha a biosz tanórákat masszívan átaludtad, ezeken a felvilágosító foglalkozásokon 100%, hogy többször is szóba került, hogy a megszakítás meg a naptár-módszer NEM védekezés. Gondolom, az is szóba került, hogy csak azoknak javasolják ezen módszereket, akiknek nem baj, ha esetleg becsúszik egy gyerek.

De még ha ezeket a foglalkozásokat is átaludtad/ellógtad, akkor is utna tudtál volna nézni. Akár itt is. Naponta többen megkérdezik ezt, és mindig megválaszoljuk, többen is, hogy ez bizony nem védekezés. Meg ezzel van tele az internet.

De még ha csak egyikőtök lett volna buta... de nem, mindketten. Oké, tudom, sok fiúban még annyi felelősségtudat sincs, mint mondjuk benned, és csak akkor jönnek rá, hogy baj van, amikor a gyerektartást kell 18 éven át fizetni, de az, hogy te se tudj semmit, az eléggé gáz.

Mondjuk a családod is szép kis formáció lehet a leírtak alapján, tipikus kirakat-család, akik meg vannak veszve a hírnévért, de az, hogy a lányukat felvilágosítsák, az ugyebár lényegtelen.

De nézzük csak át a helyzetet! Adott egy pocsék kapcsolat, ahol saját bevallásod szerint napi szinten veszekedtek - de te azért együtt vagy vele -, és akkor szétteszed neki a lábadat, hadd ejtsen teherbe. Csak gratulálni tudok. Te meg még a középsulit se végezted el, de gyereked lesz. Remélem, jó gazdagok vagytok, és lesz miből fizetni a kicsi többletkiadásait.

És hogy hogy mondd el? Odamész a tyúkeszű kanoddal együtt szüleidhez, és elmondja, hogy "kedves szülők, képzeljék, teherbe ejtettem a lányukat". Vagy te mondod, tök mindegy. Ezen nincs mit kertelni. Te meg nem soká felnőtt leszel, jó lenne, ha megtanulnád, hogy a tetteidért felelős vagy.

És én nem csak a fene nagy hírnév, meg a csalódás miatt aggódnék.

Egyébként 2 lehetőséged van: elveteted (aminek akár komoly következményei is lehetnek), vagy megtartod. Vagy esetleg megszülöd, és örökbe adod. De arra készülj fel, hogy egy gyereket felnevelni nem egyszerű móka.

2015. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még valami: bár egyértelmű kéne, hogy legyen, de ezek szerint van, akinek nem az. Ha valaki utólag húz gumit, az sem védekezés. :D
2015. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%

Ne hasznald a terhes szot.

Miert ?

Mert a teher a szotő, es gondold el mi a gyerek.

En sosem tekintek tehernek egy ujszulottet.

Szulethet ő rossz idoben es rossz helyen de soha nem teher.

Mondd el nekik egyertelmuen es egyenesen.

Ne erdekeljen a hirnev, az csak az ego csapdaja.

2015. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hihetetlenül hangzik, de az óvszert aktus előtt kell felhúzni, nem utána :)
2015. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Keress egy idősebb vkit akiről elhiszik, hogy a szülőd.

És irány a tinédzserambulancia

2015. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
El sem hiszem negativ a teszt..a kerdes veletlenszeru volt mert ovukor verzesem volt 4 honapal ezelot es nagyon megijedtem
2015. okt. 5. 11:22
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem értem. Biztos , én vagyok a h.lye, de akkor se világos.

Honnan gondoltad eddig,hogy terhes vagy? Véletlenszerűen?

2015. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!