Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az análszextől nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőkésréce kérdése:

Az análszextől nem lehet teherbeesni? (még mielőtt hülyének néznétek, gondolkodjatok el a részleteken alább) (24/F)

Figyelt kérdés
A gondot szerintem az okozhatja, hogy a popsiból vissza-,átfolydogál a sperma, és tehát a punciba... Ez ami aggaszt engem. Eddig az összes barátnőmmel élveztük ezt a fajta szexet, mivel gumi sem kell hozzá... elvileg..., viszont megfordult már sokszor a fejemben, mi van ha mégis átcsordogál???? vagy amikor kihúzom odakenődik???
2010. máj. 22. 23:35
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
figyeljé má, az evolúció ki van úgy találva, hogy akkor se halna ki az emberiség, ha csakis análszexelne!!!
2010. máj. 23. 00:17
 42/56 anonim ***** válasza:
100%
Téged lehet,hogy így hoztak össze :P
2010. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
77%
Én már kötöttem elég sok hozzászólásomban, de úgy tűnik ha a végzettségemet nem írom le, akkor hiteltelen bármit is mondok. Egyébként feltettél egy kérdést, tehát nem tudod a választ, de kitartasz az agyrémed mellett. Akkor minek kérdezted? A farkadra pedig a franc sem akar csomót kötni :D
2010. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
77%
Nem, az evolúció úgy van kitalálva, hogy valami amit s*ggnek hívunk, és azt rendeltetésszerűen használjuk.
2010. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
35%

Valóban végzős bioszos vagyok és tényleg azért írtam oda, hogy némi hitelt adjak a szavamnak.

Eléggé irritált ez a sok hozzá nem értő,okoskodó válasz-és most finoman fogalmaztam. Aztán vagy hisztek nekem vagy nem... :) De azért jó lenne,ha a felvilágosító órákra nagyobb hangsúlyt fektetnének és jobban figyelnének a kölykök,nem dugnának csak úgy a nagyvilágba.

2010. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
Engem eüsként az előző kérdésre adott válaszok idegesítettek fel, de iszonyatosan. Én soha nem szoktam odaírni mi vagyok, ez egy anonim oldal, mindenki laikus, mindenki válasza ugyanannyit ér effektíve, csak van, akié hasztalan. Olvasd el az ez alatt lévő kérdést.
2010. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
52%
Most ment le a golyósreklám
2010. máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
52%
És a cukrosreklám is
2010. máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
43%
Olyan sokan mondják itt,hogy így nem lehet teherbe esni.Akkor én feltenném a kérdést máshogy:fogamzásgátlót nem szedő nőt bele mernénk ültetni egy tál friss spermába????
2010. máj. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok...ezt lehet ki is írom kérdsének.
2010. máj. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!