Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az análszextől nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőkésréce kérdése:

Az análszextől nem lehet teherbeesni? (még mielőtt hülyének néznétek, gondolkodjatok el a részleteken alább) (24/F)

Figyelt kérdés
A gondot szerintem az okozhatja, hogy a popsiból vissza-,átfolydogál a sperma, és tehát a punciba... Ez ami aggaszt engem. Eddig az összes barátnőmmel élveztük ezt a fajta szexet, mivel gumi sem kell hozzá... elvileg..., viszont megfordult már sokszor a fejemben, mi van ha mégis átcsordogál???? vagy amikor kihúzom odakenődik???
2010. máj. 22. 23:35
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű.Ne csak abban a pózban dugd a seggét.Misszionáriusban is belelőhetsz,akkor nem folyik a puncia felé.Én így szoktam befejezni.
2010. máj. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:
Sajnos ezt nagyon sokan nem tudják, de igen is teherbe lehet esni az análszextől. (ha gumi nélkül csinálják.) Én sem hittem el, amíg felnem világosított egy orvos. Megtörténhet, hogy átfolyik és ezt egy orvos mondta nekem!!!!! Amúgy ha van Zone Club-od, akkor nézd meg a 'Szex Beszéd'-et. Abból is nagyon sokat lehet tanulni. Neten utána tudsz nézni, hogy mikor megy. Nagyon sokszor benne van az anál. Remélem nem lesz gond.
2010. máj. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:

Köszi tényleg mindenkinek a hozzászólását, és bocsi ha túl arrogánsnak tűntem.

Mindebből annyi lényeget szűrtem le, hogy átfolyhat és termékenyíthet... azért egy orvos véleménye itt mégis csak a leghitelesebb.

Ezért úgy kell csinálni, hogy nem oda élvezünk bele, hanem mondjuk.. jó a szájába nem tenném a segge után, de mondjuk a cicire esetleg. az előváladék meg reméljük nem vándorol át egykönnyen a nunusba. Meg talán a ciciről se :D

2010. máj. 23. 10:16
 54/56 A kérdező kommentje:
Jah van zone klub vagy reality zone vagy hasonló biztos, meglesem...
2010. máj. 23. 10:16
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt meg mind a hat oldal, de annyit elmondanék, hogy csak semmi sem folyik felfelé, ahogy a sperma sem. Vagy arra gondolsz, hogy miután beleélveztél a fenekébe, a barátnőd még fél órán keresztül kutyapózban marad, hogy a spermának legyen ideje lecsordogálnia?
2010. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:
hát ha azt veszed, hogy 1 hétig nem szexelsz és nem is maszturbálsz, elég sok anyag terméelődik addigra. miután telepumpálod a popsit, a csajszinak kaki ingere támad és mindet szó szerint kinyomja hason pózban így a punira fog folyni. ehhez nem kell pár óra, csupán 1 másodperc sem
2010. máj. 23. 13:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!