Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az análszextől nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőkésréce kérdése:

Az análszextől nem lehet teherbeesni? (még mielőtt hülyének néznétek, gondolkodjatok el a részleteken alább) (24/F)

Figyelt kérdés
A gondot szerintem az okozhatja, hogy a popsiból vissza-,átfolydogál a sperma, és tehát a punciba... Ez ami aggaszt engem. Eddig az összes barátnőmmel élveztük ezt a fajta szexet, mivel gumi sem kell hozzá... elvileg..., viszont megfordult már sokszor a fejemben, mi van ha mégis átcsordogál???? vagy amikor kihúzom odakenődik???
2010. máj. 22. 23:35
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
77%

NEM LEHET ÍGY TEHERBE ESNI! Mégis hogyan lehetne? Ha a végbélből kifolyik az nem tud feljutni a hüvelybe sem nemhogy tovább. Ahhoz, hogy feljusson lendület kell, meg valami ami talán felviszi, egyik sincs, a teherbeesés lehetősége 0%. Belülről nézve a dolgokat, a végbél a vastagbélbe vezet, nincs nyílás amin átmegy az ivarutakba, tehát szintén 0%.

Viszont anális szexhez MINDIG kell óvszert használni! A végbél soha nem volt steril, undorítóbbnál undorítóbb baktériumok vannak benne, na ezt szépen magadra zúdítod. A másik, hogy amennyiben a párod bereped és van valamilyen nemi betegsége, azt a vér útján közvetíti feléd is. Ne játssz ilyenekkel!

2010. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
91%

A kislányoknak már nagyon kicsi korban megtanítják,hogy csakis elölről hátrafelé szabad megtörölniük a puncijukat wc-zés után,mert ha fordítva teszik,akkor könnyen fertőzést kaphatnak.

Na ezt nyalod te.

2010. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Jogos és teljesen igaz :DDD
2010. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a hüvely mindig nyitott, nem záródik be :D
2010. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
52%
Igen,sajnos teherbe lehet esni. És úgy ahogy írtad,átfolydogálhat. De elég kicsi a megtermékenyülés esélye,bár inkább nem érdemes kockáztatni. És levegővel érintkezve nem pusztul el,ez hülyeség. Egyébként is mikrométer nagyságú,úgyhogy rengeteg spermium nem is érintkezik ilyenkor a levegővel.
2010. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

köszi a kommenteket, hasznos volt mind, persze azzal tisztában vagyok, hogy a szarból nem lesz gyerek. de mégis fizikailag még mindig lehetségesnek tartom, hogy egy tág nyitott hüvelybe egyszerűen befolyjon a gravitáció hatására a sperma...

a másik meg hogy eddig is szerettem csaj segget nyalni, ezentúl is ki fogom a barátnőmnek, reméljük, jól megmossa előtte...

2010. máj. 22. 23:56
 17/56 anonim ***** válasza:
77%
Most fogjam a fejem vagy ne?? Gravitáció törvénye...HOGY A P*CSÁBA FOLYNA VALAMI FELFELÉ??? Te tudsz felfelé menni alapból? Vagy csak akkor ha ugrálóasztalon vagy? Na látod...
2010. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%
23:47-es szerintem viccnek szánta ahogy én értelmezem :)
2010. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
amúgy meg azt is élvezném, ha egy csaj a számbapisilne, de még ilyen extrém sunával sajnos nem akadt dolgom, aki kapható lett volna rá ...
2010. máj. 22. 23:58
 20/56 anonim ***** válasza:
69%
Ja és fekve sem!!! Ha valami kifolyik a végbélből, mert a nő fekszik, az előrecsorog, de fel nem tud jutni a hüvelybe, erről kár vitatkozni, mert egyszerűen képtelenség. Egyébként ha képes is lenne rá, gondolod, hogy az a sperma termékenyíti meg a nőt, ami már megjárta a bélrendszert? Ugyanmár...
2010. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!