Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az análszextől nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőkésréce kérdése:

Az análszextől nem lehet teherbeesni? (még mielőtt hülyének néznétek, gondolkodjatok el a részleteken alább) (24/F)

Figyelt kérdés
A gondot szerintem az okozhatja, hogy a popsiból vissza-,átfolydogál a sperma, és tehát a punciba... Ez ami aggaszt engem. Eddig az összes barátnőmmel élveztük ezt a fajta szexet, mivel gumi sem kell hozzá... elvileg..., viszont megfordult már sokszor a fejemben, mi van ha mégis átcsordogál???? vagy amikor kihúzom odakenődik???
2010. máj. 22. 23:35
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég érdekes lenne ha én a farkammal csapkodnék nő létemre, de növesztek egyet a kedvedért. Szerinted akkor mi célja van annak, hogy a spermium kilövell, ha ez nem szükséges??? Ez az, ami az esélyeket növeli, és így is, ha egy pár babát tervez és peteéréskor vannak együtt mindössze 60% esélyük van a sikeres gyermekáldásra.
2010. máj. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
ami lendületet ad az ejakuláció, baromi kevés ahhoz a hosszú úthoz, amit végig kell menetelniük a spermiumoknak... szerintem. ha meg mégis besegít a lendület, annak hiánya sem okoz akkora nagy gondot tutira a termékenyülés szempontjából. erre a példa az előváladéktól való teherbeesés!! na az pedig nem lövel, észre se venni, hogy jelen van...
2010. máj. 23. 00:10
 33/56 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként nem hiszem el, hogy 24 évesen ennyire nem értesz hozzá. Azt hiszed, ha valaki megmosakszik akkor a baktériumokat is eltávolítja. Nem tudod hogy néz ki a spermium, holott tele van ilyen felvételekkel az internet és a tankönyvek is. Én ezt egyszerűen képtelen vagyok felfogni. Az átjutásra sincs esély, nemhogy a feljutásra. Még ilyen marhaságot....
2010. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
43%
Anyám, mik vannak!Amúgy szerintem is lehet terhes,csak ritka eset.De nem kizárt.Persze, minél közelebb van a petéhez annál nagyobb az esély.Hallottam már a medencében lett történetet én is,csak nem pont ezt.és azt is,hogy valaki attól lett terhes, mert egy idegen a bugyijába élvezett a koleszban...a bugyija az ágyon volt,mert fürödni készült,csak kiszaladt valamiért és bement egy idegen és hopp...
2010. máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
69%
Szerinted hányan esnek előváladéktól teherbe? Most őszintén..másrészről pedig milyen hosszú egy pénisz? Mennyire juttatja fel a spermiumokat (már ha vannak az előváladékban)? Gondolkozz már egy kicsit. Az előváladék és az ejakulátum is akármilyen hihetetlen a pénisz végéből jön ki, ha ez a pénisz mindössze 10 cm, már akkoris bejuttatta 10 cm-re ezeket a spermiumokat, annyival kevesebb. A büdös életbe nem lesz annyi energiájuk, hogy aktus nélkül oda feljussanak.
2010. máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:
jólvan már, próbálom kicsit humorosan tálalni az egészet... ha olyan egyértelmű, miért nem tud valaki olyan válasszal élni, amibe nem lehet belekötni? az előbb egy biosz szakos végzős véleménye itt mindenkiét felülírta...
2010. máj. 23. 00:13
 37/56 anonim ***** válasza:
100%
Te bevetted ezt a történetet? Még a bugyis életszerűbb, mint a strandos, de az sem igaz,tehát ott valami köztes eseménynek történnie kellett, de ez is urban legend :) Én is olvastam már olyat, hogy a lepedőről szívta fel a hölgy a spermiumokat és sikeresen terhes lett, valamint hogy orális szextől lett terhes és egyebek :)
2010. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Tudod mit,próbáld ki?Ha meghívsz aztán a keresztelőre,akkor vállon veregetünk és azt mondjuk igazad volt!Jó lesz így? :)
2010. máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
69%
Azért írta felül, mert odaírta, hogy bioszos, de nincs igaza. Sokan vannak itt szintén akik értenek hozzá, de épp elég bajuk van a munkahelyükön vagy az egyetemen és ezért itt hanyagolják ezt az információt és diszkréten, laikusként próbálnak segíteni. Egyébként ez nem humoros basszus ez egyszerű logika, benne kell legyen valami ami egy kicsit legalább segíti. A legélénkebb spermiumnak is kevés lenne ez, de mondom, be sem jut.
2010. máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

"Teherbe lehet esni mert átjuthat egy kósza spermium a hüvelyváladék segítségével,mint azt feljebb írták is.

egy végzős biosz szakos"

na tessék, erre kössetek csomót, ne a farkamra, pedig úgy tuti fogamzásgátlásos lehetnék...

2010. máj. 23. 00:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!