Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem fehérneműben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem fehérneműben készít szelfiket magáról. Kellene aggódnom emiatt?

Figyelt kérdés
Nagyon szép és vonzó nő, naponta tölt fel magáról képeket az insta oldalára. Eddig ezt elfogadtam, mert így ismertem meg. Azt mondta, neki ez az önkifejezés eszköze, és a visszajelzések erősítik az onbizalmát. A fehérneműs képekre azt mondta, hogy az csak a maga szórakoztatására kell, nem posztolja sehová! Nekem akkor is furcsa.

#megcsalás #féltékenység #Erotikus szelfi
2023. febr. 12. 23:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak idő kérdése, hogy mikor rak ki fehérneműs képeket is!
2023. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi csak nekem küldi el őket, de ha annyira zavar, akkor elmondom le is szokta venni, főleg amikor találkozunk.
2023. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
1. Látom én is az oldalát, idáig nem rakott ki egyet sem. Miért rakna ki szerinted? Egyébként tudja, hogy nem engedném meg, erről már beszéltünk, ezért sem értem!
2023. febr. 12. 23:50
 4/64 A kérdező kommentje:
2. Remélem, hogy csak vicceskedsz!
2023. febr. 12. 23:52
 5/64 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem az aggodalmadat tso', eleve így ismerted meg, tudtál ezekről az egoboostning tulajdonságairól akkor most miért is reklamálsz???

Mi az aggodalmad a fehérneműs képekkel? Hogy közzéteszi? Az ő teste, az ő joga, nem a tulajdonod. Hogy elküldi valakinek? Bro' ha a csajod félre akar kúrni akkor azt megteszi fehérneműs képek nélkül is.

2023. febr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
13%
Pár nem vpnzana titeket?
2023. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
5. Hát azért nincs igazad, mert az is máshogy kitesz magáról szép, finom képeket, vagy olyan fehérneműben pózol, ami full átlátszó, és látszik mindene! A másik, a megcsalás! Pont ettől félek. Nem hiszem hogy megtette de, lehet hogy készülőben van valami, amit még el tudnék kapni időben, de nem akarok feleslegesen paranoid sem lenni.
2023. febr. 13. 00:04
 8/64 anonim ***** válasza:
93%

#7 hát barátom paranoiával, idegeskedéssel, ellenőrizgetéssel te semmilyen félrelépést nem fogsz meggátolni. A félrelépéshez két dolog kell: szándék és lehetőség. Akiben az első fele megvan, az meg fogja teremteni a másodikat is.

Ellenőrizgetéssel, féltékenykedéssel még soha senki sem akadályozott meg félrelépést. Ha a csajod vissza akarod hódítani akkor miért nem cselekszel már most azonnal? Miért akarod megvárni amíg tényleg "baj" lesz? Általában olyankor már késő szokott lenni...

2023. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 StevenUp ***** válasza:
100%
Azért teszi, mert a te véleményed már nem mérvadó neki. Inkább másoknak tetszeleg, és megnézi hogy így mennyire jön be a pasiknak. Ha jön egy nálad jobb alternatíva, akkor kezdhetsz csomagolni. Jobb esetben nem fog megcsalni, hamarabb kiteszi a szűröd.
2023. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
8. Igazad van, de mit kellene cselekednem azonnal??? Az is lehet, hogy semmi nincs és tényleg csak magának csinálja a képeket! Nem tudok női fejjel gondolkozni! Lehet hogy náluk tényleg van ilyen! Akkor meg feleslegesen keltem a feszültséget, mert egyébként meg minden rendben van!
2023. febr. 13. 00:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!