Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem fehérneműben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem fehérneműben készít szelfiket magáról. Kellene aggódnom emiatt?

Figyelt kérdés
Nagyon szép és vonzó nő, naponta tölt fel magáról képeket az insta oldalára. Eddig ezt elfogadtam, mert így ismertem meg. Azt mondta, neki ez az önkifejezés eszköze, és a visszajelzések erősítik az onbizalmát. A fehérneműs képekre azt mondta, hogy az csak a maga szórakoztatására kell, nem posztolja sehová! Nekem akkor is furcsa.

#megcsalás #féltékenység #Erotikus szelfi
2023. febr. 12. 23:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%
19-es!Parommal 12 eve vagyunk egyutt..Heti 3-4x szexelunk 2 gyerek mellett..Voltunk már többesben is.Szóval hidd el van tűz..
2023. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
100%

#19 hopplá-hopplá na akkor meg is van a probléma forrása!!!

A "úgyis minden kapcsolat kihűl egy idő múlva" vállvonogató gondolkodásmód az érzelmi ellaposodás, elszürkülés egyik lépcsőfoka, sőt már maga az út közepe ennek irányába.

Ismered a mondást: üres / félig üres pohárba könnyű vizet önteni. A szív pohara meg olyan hogy szomjazik a teletöltésre. Ha te nem teszed meg, akkor majd megteszi más helyetted! Most akkor hagyod hogy ez megtörténjen, vagy teszel ellene? Mert a fenti gondolkodásmód nem éppen nevezhető cselekvési szándéknak.

2023. febr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
88%
Ha nyomozgatsz, meg bizalmatlan vagy az megindítja a romlást ha eddig nem indult el.
2023. febr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pénzért kukdizgeti a fotókat és utalnak neki ezért pénzt.

Vagy van egy csaj vagy bika akinek küldi.

Ha nagyon jól néz ki és szexben is aktív perverzebb akkor valószínűleg van egy bika vagy egy csaj neki

2023. febr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
Az én feleségem is szokott, de nem érdekel hogy kinek küldi el őket.
2023. febr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
36%

Azt csak a szeretőjének küldi.

AZ én barátnőm is ilyen, a férjénak nem küld csak nekem.

2023. febr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem az instara posztolja,hanem valami szextárskeresősre.
2023. febr. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt szinte mindenkinek az a véleménye hogy van valami emögött. Csak azt nem tudom hogy tudnék utánajárni. Az, hogy kamu profillal ráírok annak semmi értelme, hiszen napi szinten írogatnak rá a pasik, de csak nevet rajtuk. Nekem is meg szokta mutatni. Követni nem tudom mert stewardessként dolgozik, szóval fogalmam sincs!
2023. febr. 13. 08:20
 29/64 anonim ***** válasza:
Ha akarod én heti szinten 1x szíve szívesen megdugom,tudnàl róla,nyugodt lennél hogy nem 1 ismeretlen keféli..Tucat ilyen házasságot láttam már s dugtam feleséget
2023. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%
Pilóta vagyok,végig hűséges stewit még nem láttam..De nyugi a stewik nem dugnak össsze vissza.Sztem egy fix kapitány dugja.Örülj neki hogy rendbetartják.
2023. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!