Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem fehérneműben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem fehérneműben készít szelfiket magáról. Kellene aggódnom emiatt?

Figyelt kérdés
Nagyon szép és vonzó nő, naponta tölt fel magáról képeket az insta oldalára. Eddig ezt elfogadtam, mert így ismertem meg. Azt mondta, neki ez az önkifejezés eszköze, és a visszajelzések erősítik az onbizalmát. A fehérneműs képekre azt mondta, hogy az csak a maga szórakoztatására kell, nem posztolja sehová! Nekem akkor is furcsa.

#megcsalás #féltékenység #Erotikus szelfi
2023. febr. 12. 23:39
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
30. Hát, köszönöm ez tényleg marhára megnyugtató! Két éve dolgozik itt, de idáig fel sem merült ilyen bennem. Hogy tudnám ezt kideríteni?
2023. febr. 13. 09:11
 32/64 anonim ***** válasza:
Hát felbérelsz valakit, hogy figyelje.
2023. febr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
85%

Lehet hogy ez most hülyén fog hangzani de kezdjél segíteni neki. Legyél te a kamera mögött mikor szexi fehérneműs képeket csinál, csináljátok közösen!


Egyrészt akkor felpörög talán a ti szexuális életek. Mutasd hogy beindulsz mikor szexi fehérneműben látod. Másrészt akkor pszichológiailag nehezebben fogja a képeket másnak küldeni hiszen azok akkor már nem az ő maga titkos képei hanem a tiétek.


Ha szerencséd van akkor ez jobban be fog válni mint féltékenyen kémkedni utána.

2023. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
33. Ez jó ötlet, ezt kipróbálom! Kíváncsi vagyok hogy reagál rá, már az is beszédes lehet! Szoktam amúgy fotózni, amikor megkér csak nem fehérneműben!
2023. febr. 13. 10:19
 35/64 anonim ***** válasza:

Csinál, de nem rakja ki az Insta oldalára.

Vagy van egy másik Insta oldala amiről nem tudsz, vagy küldözgeti privátban, hogy a dicsérő visszajelzések építsék az önbizalmát.

Ha lesz onlyfanse, azt azért majd oszd ég velünk. Köszi

2023. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:

#19: A szerelem múlik, a szexuális vágy is alább tud hagyni, de azért az nem múlik el.

10 év után gerjedünk egymásra párommal.

Anno egy exbarátnőmmel annyira jó volt a szex, hogy a kapcsolatunk végén sem gondoltam, hogy mással akarjak szexelni. Pedig az is jó pár évig tartott. Dugni meg még szakítás után is évekig összejártunk.

2023. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:
36. Én sem mondtam, hogy elmúlt. De van a tűz, és van a parázs. A kettő nem ugyanaz. Ezenkívül nem vagyunk egyformák. Én nem voltam soha tüzes csődör, de az életben nem ez a legfontosabb szerintem.
2023. febr. 13. 10:35
 38/64 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is van férjem, jópár éve, és volt, hogy készítettem már fehérneműben képet vagy anélkül.. és nem azért, hogy én saját magam nézegessem, az akkori szeretőmnek küldtem ezeket.

Szerintem ez egyértelmű a dolog.

2023. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha tavolsagi jaratos stewardess akkor tuti keféli..a szakmában mozgok,a legtöbb utaskisérő kefél a pilótákkal.
2023. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
39.Hát ez fantasztikus! Akkor ezek szerint szó nélkül el kell viselnem, hogy egy pilóta dugja a feleségem? Ezt nem gondolod komolyan! Mégsem mondhatom indok nélkül, hogy mondjon fel! Ez még mindig csak feltételezés. Azért még mindig van esély szerintem, hogy semmi nincs a háttérben!
2023. febr. 13. 11:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!