Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem fehérneműben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem fehérneműben készít szelfiket magáról. Kellene aggódnom emiatt?

Figyelt kérdés
Nagyon szép és vonzó nő, naponta tölt fel magáról képeket az insta oldalára. Eddig ezt elfogadtam, mert így ismertem meg. Azt mondta, neki ez az önkifejezés eszköze, és a visszajelzések erősítik az onbizalmát. A fehérneműs képekre azt mondta, hogy az csak a maga szórakoztatására kell, nem posztolja sehová! Nekem akkor is furcsa.

#megcsalás #féltékenység #Erotikus szelfi
2023. febr. 12. 23:39
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%

Drága barátom, hasonló helyzetben voltam, otthon minden rendben volt, minden héten vittem vacsizni, virágot vettem rendszeresen, a szexben is teljesen megadtam amire vágyik. Aztán megtaláltam a szexis képeket, amit állítása szerint magának csinált.

Nem vettem be, 2 hónapig reménykedtem hátha nincs semmi, aztán kiderült hogy félrekúr.

Privátban írd már le mi volt nálatok.

2023. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
100%
Nincs válasz, tehát kamu.
2023. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

A 61 és a Kerdező azért egy hős, ha valóban megadott ezeknek a nőknek mindent, és hűségesek voltak hozzájuk. Mindenképpen elismerésre méltó, és reményt ad olyan nőknek, akik már elvesztették a Férfiakba vetett hitüket. Nagyon sajnálom ami veletek történt! Sok erőt és teljes felépülést kívánok!!!

Sajnos nekem is volt olyan barátnőm, aki egyszerűen alkalmatlan volt a hűségre. Ezért meg is szakadt a kapcsolatunk. Ettől függetlenül azt gondolom, hogy igenis monogámiára lettünk teremtve, csak túl sok az inger, és a jellemünk határozza meg a cselekedetünk.


N (hetero)

márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy ez egy éves kérdés, akkor remélem, hogy jól halad az életetek, és boldogok vagytok!
márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!