Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem fehérneműben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem fehérneműben készít szelfiket magáról. Kellene aggódnom emiatt?

Figyelt kérdés
Nagyon szép és vonzó nő, naponta tölt fel magáról képeket az insta oldalára. Eddig ezt elfogadtam, mert így ismertem meg. Azt mondta, neki ez az önkifejezés eszköze, és a visszajelzések erősítik az onbizalmát. A fehérneműs képekre azt mondta, hogy az csak a maga szórakoztatására kell, nem posztolja sehová! Nekem akkor is furcsa.

#megcsalás #féltékenység #Erotikus szelfi
2023. febr. 12. 23:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:
38. Akkor ha ez így van, várható hogy meztelen képeket is fog csinálni. Ilyet még nem láttam róla.
2023. febr. 13. 11:41
 42/64 anonim ***** válasza:
85%

Barátom te még mindig a képekért aggódsz, nem jó helyen fogod meg a dolgot! Leírtuk, ha félre akar valaki dugni azt képek nélkül is megteszi. Pláne ha ugyebár napokig távol van. Nem tudod sem azt hogy mit csinál a célállomáson amikor ott alszik, sem az hogy simán mondhatja elment 4 napos útra de közben szabin van és a szeretőjével wellnesezik valahol. Szerinted a félrelépők hány %-a küldözget magáról fehérneműs képeket előtte???

Ellenőrizgetéssel semmire sem mész!!! Visszahódítani, ismét meghódítani próbáld ez az egyetlen út. Nem mintha - ha jó kapcsolatot akarsz - erre nem kellene törekedni nap mint nap.

2023. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:
42. Értelek, és igazad van, de Te is próbálj megérteni engem. Pont azért aggódom a képek miatt, mert ez az egyetlen furcsaság, ami aggodalomra ad okot! Egyébként nagyon boldog házasságban élünk, nincs mit visszahódítani mivel nem érzem hogy bármi elveszett volna. Ugyanolyan jók a mindennapok, mint amilyenek mindig is voltak.
2023. febr. 13. 12:17
 44/64 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen női szeretőm..Boldog házasság stb,de kellett neki az új friss finom farok a szex,meg sokkal tőbb dologra nyitottak..Plusz a tiltott gyümölcs.
2023. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:
44. Ez nekem olyan furcsa, én sosem tudnám megcsalni! Egy nőről meg főleg nehéz elképzelni, hogy csak a szex miatt. Ha minden gáz otthon, akkor megértem, úgyis vége lesz előbb utóbb. Egyszer egy ilyen nővel azért elbeszélgetnék, hogy miért tesz ilyet!
2023. febr. 13. 12:45
 46/64 anonim ***** válasza:
100%
Hat ébredj fel, h sok nő csak szexet keres
2023. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteg nő van hogy csak szexet keres.Szereti a párját,a családját,de hát a sok finom faszt nem veti meg..Főleg ha szép..ő meg utaskisérő,na ott sosem derül ki.Volt ilyen barátnőm..Mesélte milyen elet a stewardess élet,keféltek mindenkivel..Meg a lányok is egymással..Nem volt olyan aki nem.dugott félre..5000km-re ha megbasz egy vadidegen sosem derül ki
2023. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező,nő vagyok.S a tiltott gyümőlcs,a titkolozás..Nagyon édes
2023. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:
48. De gondolom azért akkor otthon nincs minden rendben!
2023. febr. 13. 13:42
 50/64 A kérdező kommentje:
47. Én szerintem ez nem igaz! Kizárt, hogy ott csak ilyen nők dolgoznak. Ha van itt esetleg aki légiutas kiserőként dolgozik, írjon rám privátban! Szeretnék kérdezni pár dolgot. Köszönöm.
2023. febr. 13. 13:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!